منچسترسیتی 4 – 0 برایتون ؛ سیتی در کمین لیورپول

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته بازی دو تیم منچسترسیتی و برایتون در ورزشگاه اتحاد برگزار شد که طی آن شاگردان گواردیولا موفق شدند از سد تیم برایتون عبور کرده و به سومین پیروزی پیاپی خود دست پیدا کنند .

در این بازی که تیم سیتی کاملا تیم برتر زمین بود ، در همان ابتدای بازی دروازه تیم مهمان باز شد . روی حرکت و پاس عالی زینچنکو ، توپ به داوید سیلوا رسید و این بازیکن با یک پاس در عرض کوین دی بروینه را در موقعیت مسلم گلزنی قرار داد و این بازیکن با یک ضربه ساده به توپ موفق شد دروازه حریف را تنها 2 دقیقه بعد از آغاز بازی به ثمر برساند .

تیم منچسترسیتی تیم برتر زمین بود و حملات تیم برایتون با سد مدافعین بسیار آماده سیتی مواجه می شد و راهی از پیش نمی برد . اما روی ضد حملات تیم منچسترسیتی بسیار عالی و سرعتی عمل می کرد و می توانست روی چندین موقعیت به گل دیگری دست پیدا کند .

در دقیقه 42 بود که تیم منچسترسیتی به گل دوم رسید . روی پاسکاری عالی بازیکنان سیتی ، کوین دی بروینه به توپ رسید و با یک پاس عالی ، آگوئرو را پیدا کرد و این بازیکن با یک ضربه دقیق و محکم موفق شد دروازه را باز کرده تا نتیجه این مسابقه 2 بر صفر شود .

در نیمه دوم هم تیم منچسترسیتی تیم برتر زمین بود .حملات هر دو سمت مسابقه به روی دروازه یک دیگر در ابتدای نیمه دوم راه به جایی نمی برد اما رفته رفته تیم سیتی ابتکار عمل بیشتری به خرج داد و موفق شد سومین گل را نیز به ثمر برساند . روی همکاری زینچنکو و داوید سیلوا ، توپ به آگوئرو رسید و این بازیکن از پشت محوطه جریمه با یک ضربه دیدنی موفق شد سومین گل تیمش را به ثمر برساند .

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 79 گل چهارم این دیدار به ثمر رسید . تعویض طلایی گواردیولا ، برناردو سیلوا ، تنها یک دقیقه بعد از حضور در زمین موفق شد گلزنی کرده و حساب کار را 4 بر صفر کند تا این تیم سایه به سایه تیم لیورپول را تعقیب کرده و در کمین باشد .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید