قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه در کیش جزیره مصنوعی میسازد

مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش: سازمان منطقه آزاد کیش صاحب جزیره مصنوعی به ابعاد ۵۰۰ هزار متر مربع می‌شود که برای آن کاربری‌های تفریحی و مسکونی در نظر گرفته شده است.

قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه در کیش جزیره مصنوعی میسازد  - Khatam-al Anbiya builds an artificial island in Kish

قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه در کیش جزیره مصنوعی میسازد – Khatam-al Anbiya builds an artificial island in Kish

به گزارش آسمونی : تفاهم‌نامه همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء ( ص) در زمینه لایروبی حوضچه شرقی بندرتجاری کیش و احداث جزیره مصنوعی ۵۰۰ هزار مترمربعی امضا شد.

همزمان با هفته دولت و در نشست مشترک با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد، تفاهم‌نامه همکاری بین مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش و «سعید محمد» فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ( ص) امضا شد.

تکمیل مطالعات و اجرای پروژه عملیات لایروبی حوضچه شرقی بندرتجاری کیش و احداث جزیره مصنوعی به صورت طرح و ساخت (EPC) که شامل طراحی و مهندسی ساخت این جزیره مصنوعی است، ساخت دایک موقت، لایروبی، استحصال و تراکم دینامکی ازجمله مفادی است که در تفاهم‌نامه مذکور به امضا دو طرف رسید.

«مظفری» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با ابراز خرسندی از امضای این تفاهم‌نامه گفت: با توجه به اینکه کیش میزبان طرح‌های بزرگ و در سطح ملی است، کیفیت انجام طرح برای سازمان منطقه آزاد کیش حایز اهمیت است؛ بنابر این، سازمان سعی دارد با بهره‌گیری از ظرفیت شرکت‌های مطرح داخلی گام‌های اساسی را در زمینه رشد و توسعه کیش و عملی کردن ماموریت‌های این سازمان بردارد.

وی افزود: با اجرایی شدن این تفاهم‌نامه، سازمان منطقه آزاد کیش صاحب جزیره مصنوعی به ابعاد ۵۰۰ هزار متر مربع می‌شود که برای آن کاربری‌های تفریحی و مسکونی در نظر گرفته شده است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : عصر ایران

نظر خودتان را ارسال کنید