مراسم بهترین بازیکنان سال اروپا برگزار شد

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته مراسم قرعه کشی تیم های فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که طی آن از بهترین بازیکنان فصل گذشته این رویداد تقدیر شد و آنها نیز جوایز خود را دریافت کردند .

طی مراسمی که هر ساله برای قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود ، از بهترین بازیکنان فصل گذشته این رقابت ها تجلیل به عمل می آید و بهترین بازیکن آن سال معرفی می شود که امسال نیز با شناخته شدن بهترین بازیکنان هر پست پرونده لیگ قهرمانان فصل پیش بسته شد .

طی این مراسم ویرژیل فن دایک به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا شناخته شد . مدافعی که در زمان انتقالش به تیم لیورپول ، بسیاری از رقم بالای این بازیکن گله داشتند و مدعی شدند که باشگاه لیورپول خرج گزافی را برای به خدمت گرفتن این بازیکن کرده است اما عملکرد این مدافع بلند قامت در کنار هم تیمی هایش در تیم لیورپول ، فن دایک را به قهرمانی در لیگ قهرمانان فصل گذشته رساند و موفق شد سوپر کاپ اروپا را نیز از چنگ تیم چلسی در بیاورد .

جایزه بهترین مهاجم سال نیز به لیونل مسی رسید که فصل گذشته موفق شد به همراه تیم بارسلونا تا نیمه نهایی چمپیونز لیگ بالا بیاید اما با حذف در برابر تیم لیورپول از رسیدن به فینال این رقابت ها باز ماند .

جایزه بهترین هافبک سال اروپا نیز به فرانکی دی یانگ رسید . هافبکی که تیم بارسلونا به سرعت و با عقد قرارداد قبل از بازی های چشم نوازش در لیگ قهرمانان اروپا از تیم آژاکس خریداری کرد و حال در تیم بارسلونا بازی می کند .

جایزه بهترین مدافع سال نیز در اختیار ویرژیل فن دایک قرار گرفت تا این بازیکن علاوه بر کسب جایزه بهترین بازیکن سال اروپا جایزه دیگری را نیز برده باشد .

و در آخر جایزه بهترین دروازه بان سال نیز نصیب آلیسون بکر دروازه بان تیم لیورپول شد . دروازه بانی که از تیم رم راهی لیورپول شد و به همراه خط دفاع مستحکم این تیم موفق شد دو جام معتبر اروپایی را برنده شود .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید