استقلال 1 – 1 فولاد ؛ شکیل به قلب تیم استقلال در لحظات پایانی

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم استقلال تهران در دومین هفته از لیگ برتر خلیج فارس به مصاف تیم فولاد رفت که در نهایت با گل دقیقه پایانی تیم فولاد تیم استقلال سه امتیاز مسابقه را با کسب تنها یک امتیاز عوض کرد .

نیمه اول مسابقه بازی بسیار سرد دنبال شد . تنها موقعیت بسیار مهم استقلال کرنر دقیه 14 این تیم بود که توپ با برخورد به تیرک دروازه مهم ترین موقعیت استقلال را در نیمه اول از چنگ آنها در آورد . حملات دیگر تیم استقلال با ضربات بازیکنان این تیم همراه شد اما توپ با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت که همچنان بازی بدون گل باقی بماند .

نیمه دوم مسابقه اما ، جذاب آغاز شد و هر دو تیم برای پیروزی پا به میدان مسابقه گذاشتند . هنوز 5 دقیقه از زمان بازی نگذشته بود که روی ارسال زیبای بازیکن تیم استقلال ، فرشید اسماعیلی به زیبایی سر خود را به توپ رساند تا اولین گل استقلال در فصل جدید به ثمر برسد .

بعد از این گل تیم استقلال حملات خود را ادامه داد و موقعیت های متعددی را بر روی دروازه تیم فولاد ایجاد کرد . موقعیت های دیاباته و مهدی قائدی به گل تبدیل نشد تا همچنان بازی با همان یک گل ادامه پیدا کند .

تیم فولاد که از حملات پیاپی تیم استقلال جان سالم به در برده بود در دقایق پایانی چیزی برای از دست دادن نداشت و جلو کشید و می توانست در دقیقه 91 روی ضربه سر ایوب والی ، به گل تساوی دست پیدا کند که این اتفاق رخ نداد .

اما گل فولاد در نهایت در واپسین لحظات بازی به ثمر رسید . روی ارسال به روی دروازه تیم استقلال و اشتباه مدافعین این تیم ، امیر حسین باقرپور موفق شد با ضربه ای دقیق به توپ دروازه تیم استقلال را باز کند تا حساب کار 1 بر 1 مساوی به اتمام برسد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید