بیوگرافی کامل مهراد جم به همراه عکس

 

امروزه با توجه به در دسترس قرار داشتن امکانات افراد بسیاری پا به عرصه هنر و موسیقی گذاشته اند.

یکی از این خواننده ها که در مدت کوتاهی موفقیت بسیاری کسب کرد مهراد جم بود که در کمتر از یک ماه با انتشار دو آهنگ به محبوبیت بسیاری دست یافت و طرفداران بسیاری پیدا کرد.

با توجه به نوپا بودن مهراد جم در این عرصه بیوگرافی کاملی از ایشان در دسترس نیست ولی ما با توجه به تلاش و کوشش گروه اطلاعات بیشتری نسبت به بقیه در این زمینه کسب و جهت ارائه به شما کاربران عزیز آماده کرده ایم. در ادامه با ما همراه شوید تا باهم زندگینامه مهراد جم را مرور کنیم.

بیوگرافی مهراد جم

با توجه به اطلاعاتی که دریافت کردیم نام اصلی این خواننده محسن سعیدی کیا میباشد که ما اورا با نام هنری مهراد جم میشناسیم.

گفته میشود که این خواننده در تاریخ 14 مرداد 1376 در آبادان متولد شده و فی الحال ساکن تهران میباشد.

این خواننده نوپا و نوظهور فعلا دوران مجردی خود را سپری میکند و خبری از ازدواج او به گوش نمیرسد.

مهراد جم فعالیت هنری خود را با انتشار قطعه ای به نام “جان جان” با ترانه سرایی و آهنگسازی میثم ابراهیمی در بهمن سال 1397 شروع کرد.

دومین قطعه ای که این خواننده در تاریخ 9 اردیبیهشت 1398 منتشر کرد “شمال” نام داشت که با سر و صدا و حمایت بسیاری در شبکه مجازی همراه شد. پس از آن قطعه “غمت نباشه” تنها با اختلاف 21 روز از انتشار آخرین آهنگ خود یعنی شمال در تاریخ 30 اردیبهشت 1398 به انتشار رسید.

این دو تک آهنگ با حمایت بسیاری در فضای مجازی مواجه شد که توانست محبوبیت بسیاری را ازآن این خواننده جوان نوپا کند جوری که بعد از انتشار این آهنگ ها تعداد فالور های آن در اینستاگرام به بیش از 300 کا رسید.

 

 

سبکی که مهراد جم سعی بر دنبال کردن آن در این عرصه دارد بیشتر تلفیقی از رپ زیرزمینی و موسیقی پاپ میباشد که با توجه به گفته هایش سعی بر این داشته که سبکی نو در عرصه موسیقی ایران رقم زند که فقط تا حدودی موفق به این عمل شد.

مهراد در انتشار قطعه دومش یعنی شمال موفقیت بیشتری کسب کرد زیرا از حمایت افراد بسیاری مانند مسعود جهانی تنظیم کننده معروف کشور برخوردار بود جوری که حتی چند روزی عکس پروفایل خود را عوض کرده و عکس مهراد جم را جایگزین کرده بود.

 

 

استوری ها و منشن هایی که توسط کاربران فضای مجازی از آهنگ های مهراد جم گذاشته شد باعث محبوبیت روز افزون این شخص شد جوری که هم اکنون در اپلیکیشن اینستاگرام بیشتر از 800 هزار فالور دارد از همین رو کاربران برای دانلود آهنگ های مهراد جم فقط کافیست نام او را در موتور های جست و جو سرچ کنند.

بیشتر قطعه های منتشر شده این شخص در زمینه آهنگ شاد میباشد که آهنگ های غمت نباشه و شیک و پیک از این جمله قطعه ها میباشد.

آهنگ هایی که تا کنون از این خواننده منتشر شده است به ترتیب با نام های زیر شناخته میشود :

عشق یعنی چشای مستت

گل بی گلدون

شمال

غمت نباشه

نامرد بودی

شیک و پیک

خیالت راحت

آدرس شبکه های اجتماعی مهراد جم :

همچنین میتوانید با توجه به بیوگرافی کامل مهراد جم که توسط ما آماده شده بود این خواننده را در شبکه های اجتماعی فالو کرده و حمایت خود ازیشان را اعلام کنید و از تاریخ دقیق و زمان انتشار آهنگ هایش با خبر شوید

آیدی پیچ اینستا گرام مهراد جم : instagram.com/mehraadjam

لینک کانال تلگرام مهراد جم : t.me/mehraadjam


نظر خودتان را ارسال کنید