بارسلونا 5 – 2 رئال بتیس ؛ آغاز گلزنی گریزمن در لباس بارسلونا با دبل رویایی !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته بازی دو تیم بارسلونا و رئال بتیس در دومین هفته از لالیگا برگزار شد که طی آن آبی اناری پوشان موفق شدند با نتیجه 5 بر 2 از سد حریف خود عبور کنند .

تیم بارسلونا در نیمه اول یک بازی تماشایی با کلی موقعیت خوب بر روی دروازه حریف خود را ارائه داد اما به هرچه زد به در بسته خورد . موقعیت های ایجاد شده توسط بازیکنان بارسلونا ، راه به جایی نمی برد و حملات این تیم بی اثر میبود تا اینکه تیم بتیس موفق شد اولین گل بازی را به ثمر برساند .

در دقیقه 15 مسابقه بود که روی اشتباه سرخیو بوسکتس در پاس دهی ، توپ به بازیکنان تیم بتیس رسید و نبیل فکیر با فراری عالی خود را در موقعیت گلزنی قرار داد و موفق شد با یک ضربه پای چپ توپ را دور از دستان تراشتگن به گل اول بازی تبدیل کند .

در ادامه حملات تیم بارسلونا سهم ناک تر شد اما هر دفعه به دلایلی توپ از خط دروازه عبور نکرد . روی یکی از مهم ترین این موقعیت ها ، جوردی آلبا با فرار از سمت راست دروازه بتیس ، توپ را به صورت کات بک به رافینیا رساند اما ضربه رافینیا حین ورود به دروازه به مدافع تیم بتیس برخورد کرد و به کرنر رفت .

حملات پیاپی تیم بارسلونا همچنان ادامه داشت و تیم بتیس با دفاعی اتوبوسی سعی داشت از تک گل خود در این مسابقه دفاع کرده و به پیروزی برسد اما بازیکنان تیم بارسلونا با پاس های متعدد خود دفاع تیم بتیس را از هم باز می کردند اما در امر گلزنی موفق نبودند تا اینکه در واپسین دقایق نیمه اول روی اشتباه مدافعین تیم بتیس ، انتوان گریزمن موفق شد گل مساوی را به ثمر برساند .

روی یک قطع توپ عالی ، توپ به سرخی روبرتو رسید و این بازیکن با ارسالی مواج ، توپ را به گریزمن رساند و این بازیکن با شیرجه به سمت توپ موفق شد با ضربه تماشایی توپ را به گل تبدیل کرده تا حساب کار 1 بر 1 شود .

در نیمه دوم اما ، تیم بتیس بی برنامه تر بازی می کرد و دفاع خوب نیمه اول را هم انجام نداد تا در فاصله تنها 15 دقیقه 3 گل پیاپی را دریافت کند . در دقیقه 50 مسابقه ، روی حرکت تمرین شده بازیکنان بارسلونا ، توپ به گزیرمن رسید و این بازیکن با یک ضربه فنی و تماشایی موفق شد گل دوم تیمش را به زیبایی به ثمر برساند تا حساب کار دو بر یک شود .

تنها 6 دقیقه بعد ، این بار روی حرکت سمدو و دید باز این بازیکن توپ به کارلس پرز رسید تا این بازیکن با سر توپی عالی موفق شود توپ را به قعر دروازه تیم بتیس بفرستد و حساب کار سه بر یک شود .

اما این پایان کار نبود ، دفاع متلاشی شده تیم بتیس با حملات متعدد بازیکنان بارسلونا هر لحظه تهدید می شد . تنها 4 دقیقه بعد باز هم روی حرکت سرخیو بوسکتس ، توپ به آلبا رسید و این بازیکن در مصاف تک به تک با دروازه بان بتیس قرار گرفت و موفق شد گل چهارم تیمش را وارد دروازه حریف کند .

بعد از به ثمر رسیدن گل چهارم تیم بارسلونا وقفه ای 17 دقیقه ای در به ثمر رسیدن گل بعدی اتفاق افتاد . این بار روی حرکت عالی کارلس پرز و پاس در عرض این بازیکن برای آرتورو ویدال بود که این بازیکن با پرش به سمت توپ موفق شد با ضربه ای در حالت نه چندان متعادل ، توپ را بعد از اصابت دادن به تیرک دروازه ، به تور برساند و گل پنجم تیمش را به ثمر برساند .

تیم بتیس که اصلا انتظار چنین نتیجه ای را در این مسابقه نداشت موفق شد دو دقیقه بعد از گل ویدال ، یکی از گل های خورده را به زیبایی هرچه تمام تر جبران کند . روی اشتباه بازیکنان بارسلونا ، توپ به لورن مورون رسید و این بازیکن با یک ضربه تماشایی و فنی موفق شد تراشتگن را مغلوب کرده و گل دوم تیمش را به ثمر برساند .

بعد از به ثمر رسیدن گل دوم تیم بتیس ، باز هم تیم بارسلونا حملات خود را از سر گرفت اما به دلیل حضور بازیکنان جوان در تیم بارسلونا و بی تجربگی آنها توپی از خط دروازه عبور نکرد تا در نهایت بازی با نتیجه 5 بر 2 به اتمام برسد .

 

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید