بورنموث 1 – 3 منچسترسیتی ؛ فراموشی شکست با بردی دلنشین

به گزارش ورزشی آسمونی ، بازی دو تیم بورنموث و منچسترسیتی در هفته سوم لیگ برتر جزیره برگزار شد که طی آن شاگردان گواردیولا موفق شدند از سد حریف خود عبور کرده و با هفت امتیاز به رده دوم جدول صعود کرده و پشت سر لیورپول قرار بگیرند .

در این دیدار که نیمه اول آن با برتری تیم منچسترسیتی دنبال می شد شاگردان گواردیولا خیلی زود و در دقیقه 15 به گل رسیدند . ضربه کوین دی بروینه با خوش شانسی آگوئرو به او رسید و این بازیکن موفق شد با یک ضربه دقیق حساب کار را یک بر صفر کند .

در ادامه تیم بورنموث جلو کشید تا گل خورده را جبران کند اما موقعیت های این تیم یکی پس از دیگری از دست می رفت . اشتباه اوتامندی می توانست باعث گل خوردن تیم منچستر سیتی شود اما ضربه هری ویلسون با واکنش ادرسون همراه شد تا همچنان تیم سیتی با یک گل پیش تاز باشد .

در ادامه مسابقه روی موقعیت ایجاد شده برای تیم منچسترسیتی در دقیقه 43 ، داوید سیلوا با پاسی در عمق رحیم استرلینگ را پیدا کرد و این بازیکن نیز به یک ضربه تماشایی و دقیق موفق شد گل دوم تیم سیتی را وارد دروازه بورنموث کند .

تیم بورنموث که در این مسابقه با دو گل در نیمه اول عقب افتاده بود جلو کشید تا اختلاف را به حداقل برساند . این تیم در آخرین دقیقه وقت های اضافی نیمه اول موفق شد روی ضربه آزاد به زیبایی توسط هری ویلسون به گل برسد تا اختلاف به یک گل کاهش یابد .

در نیمه دوم مسابقه باز هم تیم بورنموث جلو کشید تا نتیجه بازی را برگرداند اما هر چه زد به در بسته خورد و ادرسون مانع از باز شدن دروازه تیم سیتی شد تا اینکه گل سوم منچسترسیتی نیز به ثمر رسید .

در دقیقه 64 مسابقه بود که پرتاب اوت اشتباه توسط بازیکن تیم بورنموث موجب شد تا داوید سیلوا طی یک حرکت بسیار عالی درون محوطه جریمه ، توپ را به آگوئرو برساند و این بازیکن نیز موفق شد سومین گل تیمش را وارد دروازه تیم بورنموث کند تا حساب کار 3 بر 1 شود .

در ادامه تیم سیتی که از برد در این مسابقه مطمئن شده بود توپ و میدان را در دست گرفت و با ارائه یک بازی برتر و مالکیت توپ موفق شد بازی را با نتیجه 3 بر 1 به اتمام برساند و به پیروزی مهمی در هفته سوم لیگ برتر دست پیدا کند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید