شالکه 0 – 3 بایرن مونیخ ؛ ماشین گلزنی همچنان مثل ساعت کار میکند !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم شالکه و بایرن مونیخ برگزار شد که طی آن تیم بایرن مونیخ با درخشش مهاجم نوک خود ، روبرت لواندوفسکی ، موفق شد از سد حریف خود گذشته و به پیروزی دست پیدا کند .

تیم بایرن مونیخ که در بازی ابتدایی خود در بوندسلیگای آلمان در برابر تیم هرتابرلین متوقف شد در این بازی برای پیروزی پا به میدان مسابقه گذاشت و خیلی زود نیز به نتیجه رسید .
در دقیقه 20 ، روی حمله بازیکنان تیم بایرن مونیخ ، کینگزلی کومن درون محوطه جریمه تیم شالکه متوقف شد و داور مسابقه اعلام ضربه پنالتی کرد تا روبرت لواندوفسکی موفق شود با یک ضربه دقیق بازی را یک بر صفر به نفع تیم بایرن مونیخ کند .

در ادامه بازی متعادل شد و توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا نیمه اول با نتیجه 1 بر صفر به پایان برسد . در نیمه دوم اما تیم بایرن مونیخ باز هم روی یک ضربه آزاد تماشایی به گل دوم خود رسید . در دقیقه 50 مسابقه خطای اعلام شده پشت محوطه جریمه تیم شالکه را روبرت لواندوفسکی با یک ضربه تماشایی به گل تبدیل کرد تا حساب کار 2 بر صفر شود و تیم بایرن مونیخ تا حد بسیار بالایی از برد در این مسابقه مطمئن شود .

بعد از دریافت گل دوم تیم شالکه جلو کشید تا اختلاف را به حداقل برساند و یا نتیجه مسابقه را برگرداند . اما حملات تیم شالکه جوابگو نبود و توپی از خط دروازه تیم بایرن مونیخ عبور نکرد .

و اما گل آخر در دقیقه 73 به ثمر رسید . روی ارسال پاس کومن ، روبرت لواندوفسکی درون محوطه تیم شالکه صاحب موقعیت شد و بعد از پشت سر گذاشتن مدافع تیم شالکه موفق شد توپ را به تور دروازه شالکه رسانده و هت تریک خود را کامل کند . در نهایت نیز بازی با نتیجه 3 بر صفر به نفع تیم بایرن مونیخ به اتمام رسید تا این تیم موفق شود اولین برد فصل خود را کسب کرده و به رده های بالای جدول صعود کند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید