منچستر یونایتد 1 – 2 کریستال پالاس ؛ پنالتی زدن ، کابوس بازیکنان یونایتد

به گزارش ورزشی آسمونی ، در سومین بازی تیم منچستر یونایتد در لیگ برتر انگلیس ، این تیم در برابر تیم کریستال پالاس تن به شکست داد تا برای دومین هفته متوالی در برابر حریفانش متوقف شود .

در این بازی که تیم منچستر یونایتد کاملا سوار بر بازی بود شانس با تیم کریستال پالاس یار بود و این تیم موفق شد در نهایت با نتیجه 2 بر 1 تیم منچستر یونایتد را از پیش روی بردارد . تیم منچستر یونایتد نیمه اول را بسیار عالی آغاز کرد و می توانست در دقیقه 10 به گل برسد اما بر هم خوردن تعادل مارکوس رشفورد مانع از گلزنی این بازیکن شد .

در ادامه نیز حملات تیم سرخ پوش میدان راه به جایی نمی برد تا روی تنها موقعیت تیم کریستال پالاس ، این تیم درس گلزنی و تمام کنندگی را به شیاطین سرخ آموخت . در دقیقه 31 بود که کریستال پالاس روی ضد حمله بازیکنانش موفق شد از اشتباه لیندلوف نهایت بهره را برده و جوردن آیو موفق شد در مصاف تک به تک توپ را به تور دروازه داوید دخیا برساند تا حساب کار یک بر صفر شود .

در نیمه دوم و در دقیقه 69 اصلی ترین بخت تیم منچستر یونایتد برای گلزنی ایجاد شد . خطا انجام شده درون محوطه جریمه و سرنگونی مک تومینای موجب شد تا داور مسابقه اعلام ضربه پنالتی کند اما مارکوس رشفورد به کوبیدن توپ به تیرک دروازه مانع از به تساوی کشیده شدن این مسابقه شد .

اما در ادامه تیم یونایتد موفق شد به گل برسد . در دقیقه 87 بود که روی حرکت عالی بازیکنان تیم منچستر یونایتد دنیل جیمز جوان موفق شد درون محوطه جریمه به توپ رسید و با یک ضربه دقیق و فنی دروازه تیم پالاس را باز کند تا حساب کار یک بر یک مساوی شود .

در دقیقه 3 + 90 بود که باز هم اشتباه بازیکنان تیم یونایتد کار دست این تیم داد . این بار اشتباه پل پوگبا کافی بود تا علارغم حملات متعدد تیم یونایتد این تیم پالاس باشد که به برتری دست پیدا می کند . فن آنهولت از اشتباه پل پوگبا نهایت استفاده را کرد و موفق شد با یک ضربه محکم توپ را به تور دروازه داوید دخیا برساند و حساب کار را دو بر یک کند تا تیم یونایتد برای دومین هفته متوالی هم پنالتی از دست داده باشد و هم امتیازات لازم را برای نزدیک شدن به صدر جدول از دست بدهد .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید