نوریچ سیتی 2 – 3 چلسی ؛ ثبت اولین برد در لیگ برتر جزیره در کارنامه لمپارد

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم نورویچ سیتی در خانه میزبان تیم چلسی تحت هدایت فرانک لمپارد بود که در نهایت بازی را با نتیجه 3 بر 2 واگذار کرد و از کسب امتیاز در این مسابقه عاجز ماند .

در این بازی که آبراهام ، مهاجم مورد اعتماد لمپارد به طور فیکس در بازی حضور داشت موفق شد بازی آغاز نشده در دقیقه 3 روی سانتر عالی سزار آزپلیکوئتا با یک ضربه دقیق و سرضرب دروازه حریف را باز کرده و خیلی زود برتری را به تیم چلسی بدهد .

دفاع ضعیف این فصل تیم چلسی که با خارج شدن داوید لوئیز وضعیتش از قبل هم اسفناک تر شده بود خیلی زود متلاشی شد و در دقیقه ششم بازی تیم نورویچ موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند . پاس رو به جلو پوکی به کنتول رسید و این بازیکن موفق شد توپ را به تور دروازه کپا برساند تا حساب کار 1 بر 1 مساوی شود .

تیم چلسی که در این مسابقه در خط حمله بسیار عالی عمل می کرد موفق شد در دقیقه 17 بار دیگر پیش بیافتد . این بار روی حرکت فوق العاده کریستین پولیسیچ ، وینگر سرعتی تیم چلسی  این بازیکن با پاسی توپ را به مونت رساند و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق موفق شد گل دوم تیمش را راهی دروازه نورویچ سیتی کند .

تیم نورویچ که اصلا دلش نمی خواست نیمه اول را با شکست به پایان ببرد دست به حمله زد و در دقیقه 30 مسابقه روی فرار پوکی و ارسال بوندیا موفق شد به گل تساوی دست پیدا کند تا بار دیگر همه چیز برابر شده و دو تیم برای کسب پیروزی در نیمه دوم تلاش کنند .

در نیمه دوم ، باز هم تیم چلسی دست به حمله می زد تا به اینکه در دقیقه 68 آبراهام ناجی آبی ها شد . پاس عالی کواچیچ برای آبراهام با کنترل این بازیکن همراه شد و با یک ضربه تماشایی موفق شد گل سوم چلسی را به ثمر برساند تا بار دیگر تیم چلسی از حریفش پیش بیافتد .

در ادامه نیز تیم نورویچ باز دست به حملات پیاپی زد اما این بار موفق نشد موقعیت خاصی را بر روی دروازه تیم چلسی ایجاد کند و در نهایت بازی با نتیجه 3 بر 2 به اتمام رسید تا اولین سه امتیاز لمپارد در جایگاه مربی برای تیم چلسی محقق شود .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید