برترین های فوتبال ایران ؛ بازیکنان پرسپولیس بیشترین جایزه را کسب کردند

به گزارش ورزشی آسمونی ، عصر امروز مراسمی تحت عنوان برترین های فوتبال ایران برگزار شد که طی آن از برترین بازیکنان فوتبال ، فوتسال ، و فوتبال ساحلی کشور قدردانی و به آنها جوایزی اهدا شد .

طی این مراسم ، الله یار صیادمنش به عنوان پدیده سال انتخاب شد و موفق شد جایزه خود را از دستان جواد زرینچه دریافت کند . در ادامه نیز سید جلال حسینی به عنوان برتری مدافع لیگ برتر خلیج فارس انتخاب شد و محمود اسلامیان جایزه نفیسی را به سید جلال حسینی اهدا کرد .

در ادامه نیم پیام نیازمند از تیم سپاهان به عنوان مرد اخلاق لیگ برتر شناخته شد و تیم پیکان نیز جایزه تیم اخلاق لیگ برتر را از آن خود کرد . جایزه بهترین تیم لیگ برتر نیز به تیم پرسپولیس رسید . از طرفی نیز مهدی کیانی به عنوان برتری هافبک لیگ برتر انتخاب شد .

برترین گلزنان یا به اصطلاح آقای گل لیگ برتر نیز لوسیانو پریرا و کی روش استنلی جوایز خود را کسب کردند و بهترین مربی لیگ برتر نیز ، برانکو ایوانکوویچ شناخته شد که به سرمربی گری تیم الاهلی عربستان در آمده است .

جایزه برترین بازیکن سال نیز به علیرضا بیرانوند ، دروازه بان بلند قد تیم ملی و تیم پرسپولیس رسید و او بعد از تشکر از برانکو و حمایت های خانواده اش جایزه را از مسئولان حاضر دریافت کرد .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید