پارک های آبی دبی در تور دبی

در میان شهرهای مشهور جهان که در عرصه گردشگری فعال می باشند شهر زیبای دبی در جایگاهی بریر قرار دارد این شهر مدرن که از سواحل و مراکز خرید زیبا و با کلاسی برخوردار می باشد گردشگاهی متفاوت با دیگر نقاط جهان است. وقتی در این شهر هستید می توانید به لاکچری ترین مراکز خرید پا بگذارید، در شهربازی های این شهر لحظات هیجان انگیزی داشته باشید و در این میان پارک های آبی نیز از جمله جذابیت های دبی به حساب می آیند. آفتاب دبی و گرمای سوزانش شما را ترغیب می کند که کمی هم آب بازی کنید پارک های آبی گزینه خوبی برای شما می باشد که در آن ساعات خوبی را پشت سر بگذارید. در این جا به بعضی از این پارک های آبی اشاره می کنیم.

پارک آبی وایلد وادی

وایلد وادی به عنوان بهترین پارک آبی دبی است که نامش در میان بهترین و با امکانات ترین پارک های آبی جهان قرار می گیرد. حدود سی وسیله اصلی و هیجان انگیز در این پارک در انتظار شما است. وسایل بازی در این پارک به گونه ای طراحی شده است که برای همه افراد از چاق و لاغر و زن و مرد بچه و … مناسب است و حتی بانوان باردار و افراد دارای معلولیت هم از بعضی وسایل آن می توانند استفاده نمایند. در این پارک رودخانه مصنوعی ایجاد شده که می توانید برای موج سواری از آن استفاده نمایید. همچنین در قسمتی دیگر وسیله سقوط آزاد هم تعبیه شده تا لحظات شادی را به همراه خانواده داشته باشید.

 

 

پارک آبی اکوا ونچر

پارک آبی آکواونچر همان پارک معروف آبی آتلانتیس است که از بهترین پارک های خاورمیانه به حساب می آید. این پارک آبی زیبا در محوطه هتل آتلانتیس دبی و در مجمع الجزایر نخل جمیرا قرار دارد. در این پارک می توانید از انواع وسیله های تفریحی مثل سرسره های زیبا و هیجان انگیز استفاده نمایید و لحظات شادی را به همراه خانواده تان داشته باشید. اما شاید مهم ترین بخش این پارک آبی آکواریوم آن است که در آن جانداران آبزی را که تا کنون ندیده اید را ببینید. اگر می خواهید تفریحات متفاوتی را امتحان کنید به دلفین لند یا سرزمین دلفین ها بیایید و از تماشای بازی جانوران آموزش دیده این پارک لذت ببرید و یا حتی به سفره ماهی ها غذا بدهید. اگر هم انسان شجاعی هستید می توانید با دلفین ها شنا هم بکنید و یا اگر عافیت طلب هستید فقط با آنها و دیگر جانداران عکس بگیرید. از دیگر امکانات این پارک آبی به محوطه بازی کودکان، هتل و پارکینگ اشاره کرد. همچنین امکاناتی هم برای معلولین در نظر گرفته شده است.

پارک آبی آیس لند

همانطور که از اسمش پیدا است آیس لند به معنی سرزمین یخی است اما این یک سرزمین یخی متفاوت است. این پارک در منطقه راس الخیمه قرار دارد که یکی از جاذبه های دیدنی و محبوب دبی می باشد شاید تصور کنید که همه چیز در این جا یخ زده است اما نام این پارک به نوع چیدمان و قیافه این پارک اشاره می کند و افراد سرمایی مطمئن باشند که استخر های این پارک دارای آب گرم مطبوع می باشند. سرسره های این پارک که بسیار بلند هم هستند بسیار مشهورند و می توانند شما را به اوج هیجان بیاورند این پارک دارای وسایل تفریحی دیگر و همچنین رستوران نیز می باشد. در این پارک، خدماتی هم به افراد معلول داده می شود.

پارک آبی اسپلش اند پارتی

در تور دبی اسپلش اند پارتی یک پارک آبی مناسب برای تفریح کودکان است در این پارک ابی خدماتی ارائه داده می شود که برای کودکان جالب و جذاب می باشد از جمله جشن تولد. بابا مامان ها می توانند با خیال راحت کودکان خود را آزاد و رها بگذارند و نگران چیزی نباشند. همه چیز از ایمنی بالایی برای کودکان برخوردار است و افرادی هم مخصوص مراقبت از کودکان هستند که به خوبی از کودکان مراقبت می نمایند. همچنین این پارک دارای رستوران و کافه هم می باشد و البته همان طور که گفته شد امکان برگزاری جشن تولد هم در آن هست و خدماتی هم به کودکان معلول داده می شود.

اسپلش پد

به گزارش سفر باتو ،این پارک  در تور دبی برای کودکان یک تا دوازده سال سخته شده است. در این پارک فضای کنترل شده کودکان می توانند به راحتی و در امنیت کامل به بازی و تفریح بپردازند. خدمات جشن تولد هم به مراجعین ارائه داده می شود که مراسمی به یادماندنی و خاطره انگیز برای کودکانتان میسازد. کنترل دقیق دمای آب در تمام طول سال، مناطق مجزای خشک و مرطوب برای بازی، زمین های بازی و نجات غریق های آموزش دیده از جمله مزایای این پارک آبی است.


نظر خودتان را ارسال کنید