ماشین سازی 1 – 0 استقلال ؛ استارت بد استراماچونی با استقلال

به گزارش ورزشی آسمونی ، عصر امروز بازی دو تیم ماشین سازی و استقلال تهران در هفته اول لیگ برتر خلیج فارس برگزار شد که طی آن شاگردان رسول خطیبی موفق شدند از سد تیم پر مهره استقلال عبور کرده و اولین برد فصل خود را کسب کند .

بازی در نیمه اول با برتری نسبی تیم استقلال همراه بود . دقایق ابتدایی بازی را تیم ماشین سازی بهتر آغاز کرد اما رفته رفته تیم استقلال بود که بازی را در اختیار می گرفت . حملات متعدد تیم استقلال در نیمه اول اما با بی دقتی بازیکنان تیم استقلال و واکنش های حامد لک به گل تبدیل نشد تا نیمه اول مسابقه بدون گل به پایان برسد .

نیمه دوم مسابقه اما ، تیم استقلال با استفاده از مهره جدید خود دیاباته ، حملات خود را از سر گرفت و روی چند موقعیت بسیار عالی می توانست به گل برسد که این مهاجم بلند قامت تیم استقلال در امر گلزنی نا کام ماند . هر دو تیم استقلال و ماشین سازی دست به تعویض هایی در نیمه دوم زدند که از جمله این تعویض ها حضور مهدی قائدی برای تیم استقلال و اتابک زارعی برای تیم ماشین سازی بود .

اما در امر تعویض ، این تیم ماشین سازی و رسول خطیبی بود که بهتر عمل کرد و موفق شد در دقایق پایانی گل برتری را به ثمر برساند . تیم استقلال که برای به ثمر رساندن گل جلو کشیده بود و از قد بلند دیاباته برای گلزنی روی ارسال های این تیم بهره می برد ، روی یک ضدحمله غافلگیر شد و محمد دانشگر مجبور به انجام خطا بر روی سامان نریمان جهان شد تا داور او را به طور مستقیم اخراج کرده و اعلام ضربه آزاد کند .

در ادامه نیز اتابک زارعی پیش توپ ایستاد و با یک ضربه ایستگاهی تماشایی توپ را به تور دروازه استقلال رساند جایی که حسین حسینی تنها نظاره گر ورود توپ به درون دروازه بود تا تیم استقلال اولین بازی رسمی خود را زیر نظر آندره آ استراماچونی با شکست به پایان برساند .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید