چگونه شرایط کاری وکلا در شهر سن خوزه، را بهتر بشناسیم

به نا به گزارش سایت وکلای مهاجرت به آمریکا و کانادا (IranianLawyer.info)

هرقدر که در شهر یا کشور جرم‌خیز‌تری زندگی کنیم نیاز ما به وکیل افزایش خواهد یافت. وکالت شاخه‌های مختلفی را شامل می‌شود و یک شغل کاملا تخصصی است. حقوق جرم‌شناسی و جزا، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، حقوق تجارت بین الملل، از شاخه‌های رشتۀ حقوق به شمار می‌روند.

حقوق جزو رشته‌های بین المللی است و اگر شما مدرک حقوق خود را از دانشگاه های ایران کسب کرده باشید، می توانید، در اغلب کشورهای جهان، با گذراندن چند واحد تطبیقی، در رشتۀ حقوق ادامۀ تحصیل داده یا مشغول به کار شوید.

اگر در در کشوری زندگی می‌کنید که به قوانین حقوقی آن آشنایی ندارید و احساس می کنید که مورد ظلم یا خیانت قرار گرفته اید، مراجعه به یک وکیل حاذق بهترین راه برای عبور از این بحران است.

 

 

در شهر سن خوزه و سایر شهرهای این کشور، وکلا جایگاه و منزلت اجتماعی بسیار بالایی دارند. رشتۀ حقوق تا حدی در این کشور اهمیت دارد که برای افرادی که کاندید ریاست جمهوری هستند، امتیاز ویژه ای است اگر تحصیلات حقوقی داشته باشند. همان طور که اغلب نمایندگان کنگره، سناتورهای مجلس در این رشته تحصیل‌کردۀ رشتۀ وکالت هستند. وکلا در این کشور در بالاترین سطح اجتماعی (First Level)  قرار دارند.

نظام حکومتی و قضایی این کشور به نحوی است که، به هیچ عنوان، به وکلا کوچک ترین بی احترامی و تعرضی نشود. با تاکید بر اینکه اصل مصونیت وکلا از هرگونه تعرض به دور است، رفتار و نظام حرفه ای وکلا هم تعریف شده و مشخص است و از ضمانت اجرای قوی برخوردار است.

کیفیت زندگی در شهر سن خوزه بر اساس بررسی ها و آمارهایی که اخیرا به دست آمده است رتبۀ 7/7 را کسب کرده است. سن خوزه فرصت های شغلی بسیار خوبی برای شما خواهد داشت. همین امر این شهر را در مرکز توجه بسیاری از مردم جهان قرار داده است تا آن را برای مقصد سفرهایشان برگزینند.

دانشگاه دولتی SJSU در مرکز شهر سن خوزه  واقع شده است. این دانشگاه مراکز تحقیقاتی منحصر به فردی دارد که زندگی و کارهای  جان اشتاین‌بک نویسندۀ برندۀ جایزۀ نوبل و  بتهوون آهنگساز افسانه ای را بررسی می کنند. همچنین در این دانشگاه انواع مختلفی از خوابگاه ها در محوطه دانشگاه از جمله آپارتمان ها و سوئیت های دانشجویی نیز وجود دارد. بیش از 350 انجمن دانشجویی متشکل از دانشجویان کشورهای مختلف در این دانشگاه وجود دارد.

 

منبع: سایت وکیل مهاجرت به آمریکا و کانادا (IranianLawyer.info)


نظر خودتان را ارسال کنید