آیا بازدیدیار قابل اعتماد است ؟

 

در این صفحه میخواهیم وبسایت بازدیدیار را باهم چک کنیم و ببینیم که آیا بازدیدهای ارسالی آن بهینه است یا خیر ؟

ابتدا باید بگویم که بازدیدیار یک سیستم ارسال بازدید ایرانی است که ادعا دارد تعداد زیادی شاخص های بازدید طبیعی و سئو شده را در خود جای داده است .

بازدیدیار با هدف ایجاد سیگنال های برند و کاهش هزینه های سئو راه اندازی شد  و هم اکنون وب مستران و سئوکاران زیادی را به خود جذب کرده است .

از شاخص های بازدید طبیعی میتوان به مواردی چون متفاوت بودن نوع مروگر ها ، سیستم عامل ها ، آی پی ها ، یوزر ایجنت ها و … اشاره کرد . البته این تنها بازدیدیار نیست که این شاخص ها را در خود جای داده است بلکه نرم افزار ipts  هم بسیاری از این شاخص ها را دارد ، اما بازدیدیار معتقد است که هیچ نرم افزاری کیفیت بازدیدهای ایرانی و سئو شده آن را ندارد .

واقعیت لازم به ذکر این است که ربات ها و وبسایت های خارجی هیچکدام آی پی ها و شاخص های بازدید طبیعی برای ایرانیان را ندارند و یا اگر دارند من هنوز ندیده ام و خوشحال میشوم در صورت مشاهده به من هم معرفی نمایید .

اما بازدیدیار با هدف سرویس دهی به وبسایت های ایرانی برنامه نویسی شده است و رفتار بازدیدهای ارسالی دقیقا رفتار کاربران ایرانی میباشد .

همانطور که میدانید شاخص های بازدید برای هر کشور متفاوت از کشور دیگر است و گوگل برای هر کشور شاخص های بازدید مخصوص به خود را دارد که در طول زمان جمع آوری شده است .

من زمانی قدرت بازدیدیار را فهمیدم که داشتم روی یک پروژه گردشگری کار میکردم و بازدیدهای مورد استفاده خودم را (referral , organic , direct visit) از نرم افزار ipts  میگرفتم ، بعد از کوچ به بازدیدیار سایت با یک جهش خوب به نتایج بالا اومد و بعد از این تجربه من تمام خرید هایم را از بازدیدیار انجام دادم .

جمع بندی : با توجه به تجربه شخصی خودم میگویم که بازدیدیار یکی از بهترین سیستم های ارسال بازدید برای ایرانیان است و استفاده از آن را به شما پیشنهاد میکنم . در صورتی که شما تجربه دیگری داشتید و یا سیستم ارسال بازدید دیگری را ترجیه میدهید با من در میان بگذارید .


نظر خودتان را ارسال کنید