منچسترسیتی 2 – 2 تاتنهام ؛ VAR بلای جان پپ گواردیولا

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم منچسترسیتی شب گذشته در دیداری جذاب و تماشایی به مصاف تیم تاتنهام رفت که بازی در انتها با نتیجه مساوی 2 بر 2 به اتمام رسید .

تیم منچسترسیتی که یکی از اصلی ترین تیم های مدعی کسب جام لیگ برتر جزیره است در دومین دیدار خود به مصاف تاتنهام رفت و موفق شد از این مسابقه تنها 1 امتیاز کسب کند و جایگاه اولی خود را به تیم لیورپول تقدیم کند .

بازی در نیمه اول بسیار جذاب و دیدنی آغاز شد . تیم منچسترسیتی تیم برتر میدان بود و حملات این تیم به روی دروازه تیم تاتنهام خطرناک بود . در دقیقه 20 بود که روی یکی از این حملات کوین دی بروینه با ارسال سانتری تماشایی ، رحیم استرلینگ کوتاه قامت را در موقعیت هدزنی قرار داد و این بازیکن با ضربه سر موفق شد دروازه تاتنهام را باز کند .

تیم تاتنهام که در هفته اول رقابت ها موفق شده بود پیروز از میدان مسابقه خارج شود حملات خود را شروع کرد و موفق شد در دقیقه 23 به گل تساوی دست پیدا کند . روی حرکت اریک لاملا و ضربه تماشایی این بازیکن ، ادرسون هرچه تلاش کرد تا مانع از باز شدن دروازه شود ، موفق نشد و توپ وارد دروازه شد تا حساب کار 1 بر 1 شود .

تیم منچسترسیتی که نمی خواست با نتیجه تساوی به رختکن برود حملات خود را از سر گرفت و نوبت به آگوئرو بود که نام خود را به لیست گلزنان این مسابقه اضافه کند . باز هم کوین دی بروینه ، روی ارسال زمینی اش موفق شد آگوئرو را صاحب موقعیت کند و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند تا این تیم نیمه اول را برنده به رختکن برود .

در نیمه دوم ، شاگردان پوچتینو برای جبران نتیجه به بازی برگشتند و خیلی زود و در دقیقه 56 به گل تساوی دست یافتند . حضور مهاجم سرعتی تیم تاتنهام یعنی ، لوکاس مورا ، حمله این تیم جان دیگری گرفت و این تیم موفق شد به گل دوم دست پیدا کند . روی ارسال اریک لاملا از روی نقطه کرنر به درون محوطه جریمه ، لوکاس مورا به ضربه سر توپ را وارد دروازه منچسترسیتی کرد تا حساب کار دو بر دو مساوی شود .

تیم منچسترسیتی که اصلا از نتیجه رقم خورده راضی نبود دست به حمله زد و در دقیقه 2+90 به گل رسید . توپ در شلوغی محوطه جریمه به گابریل ژسوس رسید و این بازیکن با ضربه ای دقیق دروازه تاتنهام را باز کرد اما دارو مسابقه با استفاده از دار ویدئویی موفق شد هند آیمریک لاپورته را تشخیص دهد و گل به ثمر رسیده را مردود کند تا بازی در نهایت با نتتیجه 2 بر 2 مساوی به اتمام برسد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید