بایرن مونیخ 2 – 2 هرتابرلین ؛ جای خالی روبن و ریبری پر شدنی نیست !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم بایرن مونیخ در بازی افتتاحیه بوندسلیگا آلمان در برابر تیم هرتابرلین با نتیجه 2 بر 2 متوقف شد تا شروع ضعیفی در این فصل را تجربه کند .

نیمه اول مسابقه با حملات سرسام آور تیم بایرن مونیخ آغاز شد اما عدم حضور بازیکنانی با قابلین استفاده از تک تک موقعیت ها و هوش و ذکاوت فرانک ریبری و آرین روبن کار را برای تمام کنندگی های بی نظیر لواندوفسکی و مولر سخت کرده بود .

حملات دقایق ابتدایی تیم بایرن مونیخ با دفاع مناسب بازیکنان هرتابرلین مواجه می شد و واکنش های یارستین هم مانع از باز شدن دروازه هرتا می شد اما این بسته ماندن دروازه در دقیقه 23 بیشتر طول نکشید .

حرکت سرج گنابری از سمت راست دروازه و ارسال زمینی و دقیق این بازیکن برای لواندوفسکی ، این بازیکن را با دروازه خالی هرتابرلین تنها گذاشت و او نیز با تکلی بلند موفق شد توپ را وارد دروازه کند تا حساب کار 1 بر صفر شود .

اما این برتری تا دقیقه 36 بیشتر ادامه نداشت . حرکت بازیکنان هرتابرلین و تغییر مسیر دودی لوکبایکو و شوت محکم این بازیکن با برخورد به وداد ابیزویچ تغییز مسیر داد و وارد دروازه نویر شد تا بازی به تساوی کشیده شود . تیم بایرن مونیخ بعد از دریافت گل اول کمی افت کرد و تنها 2 دقیقه بعد گل دیگری دریافت کرد تا ناگهان آلیانز آرنا در بهت فرو رود .

اشتباه مسلم خط دفاعی تیم بایرن مونیخ و پاس عالی ابیزویچ ، مارکو گروئیچ را با نویر تنها گذاشت و این بازیکن با از پیش روی برداشتن دروازه بان توپ را وارد دروازه بایرن مونیخ کرد تا حساب کار 2 بر 1 شود و تنها در 2 دقیقه کامبک خود را کامل کند .

تیم بایرن مونیخ در نیمه دوم برای برگرداندن نتیجه به بازی آمد و حملات متعدد این تیم بر روی دروازه هرتابرلین ، این تیم را کاملا در دفاع فرو برده بود . در دقیقه 58 حملات تیم بایرن مونیخ در نهایت منجر به اعلام پنالتی شد . زننده گل برتری تیم هرتابرلین ، روی خطای مرتکب شده بر روی لواندوفسکی تن به ضربه پنالتی داد تا لواندوفسکی دروازه هرتا را برای بار دوم باز کند و بازی را به تساوی بکشاند .

در نهایت بازی با همان نتیجه 2 بر 2 به اتمام رسید تا تیم بایرن مونیخ در اولین بازی خود در فصل جدید بوندسلیگا متوقف شود .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید