خرید تور های ویژه تخفیف دار با سلام پرواز

سفر کردن یکی از لازمه های زندگی انسان ها است برای ایجاد انگیزه ، به آرامش رسیدن و تمدد اعصاب و همچنین رفع خستگی هایی که از کار کردن های پی در پی و طولانی ایجاد می شوند ، انسان ها ذاتا به سفر علاقه مند هستند ، بعضی ها بیشتر و بعضی ها کم تر ولی باید توجه داشت که سفر کردن شرایطی را می طلبد که یکی از آن ها هزینه هایی است که باید در طول سفر  پرداخت .

امروزه این هزینه ها بسیار بالا رفته است ، به خصوص در شرایط فعلی اقتصادی که ارزش ریال افت بی سابقه ای دارد و دلار چندین برابر شده است به همین دلیل تعداد افرادی که این روزها سفر می کنند بسیار ریزش کرده است ، به خصوص سفرهای خارجی که با دلار و دیگر ارزهای خارجی سر و کار دارند .

افرادی هم که در این روزهای گرانی هنوز سفر می کنند به دنبال شرایط خاص و سفرهای ارزان هستند ، در این شرایط بهتر این است که به دنبال تورهایی باشید که لحظه آخری هستند و تخفیف های ویژه خورده اند .

برخی از آژانس های هواپیمایی برای این که مشتری های خود را از دست ندهند و همچنین برای بودن در کنار مشتریان سابق و وفادار خود و برای آسان تر کردن شرایط سفر برای آن ها اقدام به برگزاری تورهای ارزان خارجی می کنند و بدین ترتیب هم خودشان در این بازی عاید سود می شوند و هم افرادی که می خواهند با هزینه های کم تری به خارج سفر کنند ، می توانند در این تورها شرکت نمایند ، یکی از این آژانس ها سلام پرواز است که با سابقه چندین ساله خود در بین مردم شناخته شده است و تورهای با کیفیتی را با خدمات و امکانات خوبی برگزار می کند و می توانید در تورهای ویژه تخفیف دار با سلام پرواز به هر مقصدی که دوست دارید سفر کنید ، در غیر این صورت باید هزینه های بسیار زیادی را برای سفری چند روزه به آن سوی مرزهای ایران بپردازید .

شاید در گذشته می توانستید تنها با 3 میلیون تومان به دورترین نقاط در آسیا سفر کنید ولی در حال حاضر با همین مبلغ به نزدیک ترین کشور همسایه هم نخواهید توانست ، چرا که با افزایش قیمت دلار قیمت پروازهای خارجی که یکی از مهم ترین فاکتورهای سفرهای داخلی و خارجی است چندین برابر شده است ، همچنین هزینه های اقامت و رزرو هتل ها هم به همین دلیل بالاتر رفته و همین ها باعث افزایش چندین برابری تورهای خارجی شده است ولی اگر شما از دلباختگان سفر کردن و ماجراجویی هستید هنوز هم روزنه های امیدی وجود دارد و همان طور که گفته شد می توانید با شرکت در یکی از تورهای لحظه آخری سلام پرواز هنوز هم به ماجراجویی های خود ادامه دهید ، برخی از این تورها در زمان های خاصی تخفیف های ویژه ای می خورند و برای افرادی که قصد سفر خارجی را دارند بسیار ایده آل هستند .

 

 

به طور کلی هزینه های شرکت در تور همواره ارزان تر از سفر کردن به صورت مستقل است و  مسافر هزینه های جانبی کم تری را متحمل می شود ، هزینه هایی از قبیل ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی ، برخی از گشت های نیمروزی که به همراه یک وعده غذایی است و مواردی دیگر.

همچنین در تور مسافران امنیت زیادی دارند و همه برنامه ها باید با هماهنگی تور لیدر اجرا شود و شما می توانید برنامه ریزی و زمانبندی خوبی برای روزهای سفر خود داشته باشید و به جاهایی که می خواهید بروید و از جاذبه های مقصد مورد نظر دیدن و یا به مراکز خرید بروید و خرید کنید ، بنابراین اگر تصمیم دارید که به سفری خارج از کشور بروید بهترین گزینه همان طور که گفتیم شرکت در تور آن هم تورهای لحظه آخری است .

این تورها بیشتر برای مقاصدی که نیاز به ویزا ندارند برگزار می شود ولی بعضا برای مقاصد پر طرفداری مانند دبی یا تایلند هم قابل برگزاری است چرا که دریافت ویزای این دو مقصد کار دشواری نیست ولی باید توجه داشته باشید برای چنین مقاصدی باید کمی زودتر از موعد پرواز اقدام کنید تا مشکلی برای ویزا پیش نیاید ولی برای مقاصدی که نیاز به ویزا ندارند و یا ویزای فرودگاهی کفایت می کند تنها چند روز قبل از پرواز کافیست تا شما کارشناسان متخصص آژانس تماس بگیرید و مدارک و اطلاعات خود را ارائه دهید و برای سفری جذاب آماده شوید .

تور لحظه آخری بهترین انتخاب برای افرادی است که می خواهند سفری ارزان با کیفیت بالا داشته باشند .

لازم به ذکر است خدمات این گونه تورهای هیچ تفاوتی با تورهای معمولی و گران تر ندارند و تنها به این دلیل این تورها ارزان تر هستند که زودتر به فروش برسند و شرکت برگزار کننده متضرر نشود و بتواند با آفری که به مسافران می دهد تمامی صندلی های هواپیمایی که چارتر کرده را به فروش برساند ، در تور های لحظه آخری یک منفعت دو طرفه حاکم است بدین ترتیب که برگزار کننده و مسافر هر دو به صورت همزمان به هدف خود می رسند ، برگزار کننده تور خود را می فروشد و مسافران نیز با قیمتی ارزان تر از معمول به سفری که دوست دارند ، می روند .

 


دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: setayesh
    15 آذر 1398

    از بین آژانس هایی که من باهاشون سفر رفتم، سلام پرواز از همه بهتر بود. واقعا تو کارشون حرفه ای هستن و متعهد به مسافر. خیلی هم خوب و با حوصله آدمو راهنمایی میکنن.

نظر خودتان را ارسال کنید