انتخابی المپیک 2020 ؛ روسیه 3 – 0 ایران ؛ فعلا المپیک بی المپیک !

به گزارش ورزشی آسمونی ، در آخرین دیدار انتخابی المپیک 2020 ، تیم ملی روسیه موفق شد در آخرین دیدار تیم ملی کشورمان را با نتیجه 3 بر صفر ببرد و به طور مستقیم به المپیک 2020 صعود کند .

ست اول را تیم روسیه بسیار عالی آغاز کرد و موفق شد 3 بر 1 از تیم ایران پیش بیافتد اما در ادامه تیم ایران موفق شد اختلاف را جبران کند و حتی دو امتیاز نیز پیش بیافتد . برتری ایران ادامه دار بود و تیم ایران وقت استراحت فنی را با یک امتیاز اختلاف به نام خود ثبت کرد .
در ادامه تیم روسیه برتری خود را ثابت کرد و موفق شد اختلاف را جبران کرده و همچنین سه امتیاز از تیم ایران پیشی بگیرد و در امتیاز 16 وقت استراحت فنی را تصاحب کند . در ادامه اختلاف امتیاز به 4 رسید و کولاکوویچ در خواست وقت استراحت کرد که در نهایت این وقت استراحت افاقه نکرد و ایران ست اول را با نتیجه 25 بر 19 به تیم روسیه واگذار کرد .

ست دوم هر دو تیم نسبتا پایاپای عمل کردند . برابری دو تیم در امتیاز دو و در ادامه برتری 2 امتیازی روسیه در امتیاز 8 موجب شد تا این تیم وقت استراحت فنی اول را بدست آورد . در ادامه تیم روسیه کمی متحمل اشتباه شد و ایران موفق شد سه امتیاز پیش بیافتد اما این برتری با بازگشت تیم روسیه همراه بود و این تیم وقت استراحت فنی دوم را نیز بدست آورد . هر دو تیم در امتیازات پایانی پایاپای پیش رفتند اما تیم روسیه در امتیاز 24 اختلاف دو امتیازی با ایران ایجاد کرد که با امتیاز عبادی پور اختلاف به عدد یک رسید اما در نهایت روسیه موفق شد با کسب امتیاز 25 برد در این ست را نیز تجربه کند .

ست سوم ، ست مرگ و زندگی ایران بود . تیم ایران اما نمی توانست در برابر بازیکنان روسیه به خوبی گذشته عمل کند و تیم روسیه 8 بر 5 پیش افتاد . ایجاد اختلاف 4 امتیازی تیم روسیه در امتیاز 10 موجب ششد تا کولاکوویچ وقت استراحت درخواست کند . در ادامه تیم ایران به بازی برگشت و موفق شد در امتیاز 12 تیم روسیه را بگیرد تا کمی امید در دل سرو قامتان ایران سو سو بزند . در ادامه تیم ایران پیش افتاد اما تیم روسیه به بازی برگشت و امتیازات دو تیم در امتیاز 15 برابر شد . اما وقت استراحت فنی دوم با رسیدن ایران به امتیاز 16 بدست آمد .
در ادامه ایران به امتیاز 20 رسید و سه امتیاز از حریفش پیش افتاده بود . اما تیم روسیه به بازی برگشت و موفق شد در امتیاز 21 به تیم ایران برسد . از آنجا بود که تیم ایران کمی افت کرد و تیم روسیه موفق شد در انتها با کسب امتیاز 25 با دو امتیاز اختلاف به پیروزی در این مسابقه برسد و راهی المپیک 2020 شود .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید