منچستر یونایتد 4 – 0 چلسی ؛ آقای لمپارد ، اینجا لیگ برتر جزیره است نه چمپیونشیپ !

به گزارش ورزشی آسمونی تیم منچستر یونایتد به مصاف تیم چلسی رفت که طی آن موفق شد با گرمای وجود سر الکس فرگوسن و سر بابی چارلتون در بین تماشاگران ، فصل را بسیار عالی شروع کرده و 4 بر صفر بازی را ببرد .

تیم چلسی دقایق ابتدایی بازی را بهتر آغاز کرد . در دقیقه 4 بازی ناگهان روی ضربه آبراهام یخ بازی آب شد و توپ با برخورد به تیرک دروازه به گل تبدیل نشد تا انتظار یک بازی دیدنی و نزدیک را داشته باشیم .

در ادامه روی حمله شاگردان سولسشر ، مارکوس رشفورد درون محوطه جریمه توسط کرت زوما متوقف شد تا داور مسابقه اعلام پنالتی کرده و رشفورد موفق شود در دقیقه 18 توپ را به قعر دروازه چلسی برساند .

در ادامه شاگردان فرانک لمپارد حملات خود را از سر گرفتند تا نتیجه را جبران کرده و با باخت راهی رختکن نشوند اما حملات تیم چلسی راه به جایی نمی برد و خط دفاعی منچستر یونایتد با حضور ون بیساکا و هری مگوایر مستحکم تر ظاهر می شد .

نیمه دوم مسابقه وقت غرش شیاطین سرخ بود . در دقیقه 65 بود که روی ضد حمله سریع بازیکنان منچستر یونایتد و اشتباه فرانک لمپارد در بیرون کشیدن راس بارکلی موجب شد تا پریرا توپ را به روی دروازه ارسال کند و آنتونی مارسیال گل دوم مسابقه را به ثمر برساند .

بعد از دریافت گل دوم ، لمپارد ژیرو را به مسابقه فرستاد اما مشکل تیم چلسی نه تنها حل نشد بلکه وخیم تر هم شد . تنها 1 دقیقه بعد از به ثمر رسیدن گل دوم منچستر یونایتد ، گل سوم هم به ثمر رسید . پاس در عمق بی نظیر پل پوگبا و فرار مارکوس رشفورد از میان مدافعین مستاصل تیم چلسی ، موجب شد تا دروازه تیم چلسی برای بار سوم هم باز شود .

سولسشر که خیالش از بابت برد در این مسابقه راحت شده بود ، جیمز را به زمین مسابقه فرستاد تا مدافعین تیم چلسی را همچنان تحت فشار قرار دهد . در دقیقه 81 بود که جیمز مزد اعتماد سولسشر را روی پاس فوق العاده پل پوگبا داد و موفق شد گل چهارم تیمش را به ثمر برساند .

در نهایت تیم منچستر یونایتد با شروع طوفانی خود موفق شد یکی از اصلی ترین رقبای خود را کنار بزند تا دلهره را به دل بقیه مدعیان کسب جام بیاندازد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید