سوپر کاپ آلمان ؛ دورتموند 2 – 0 بایرن مونیخ ؛ عسل زنبور ها شیرین تر از همیشه !

تیم دورتموند با پیروزی 2 بر صفر در برابر بایرن مونیخ موفق شد به عنوان قهرمانی سوپر کاپ آلمان برسد .

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته بازی دو تیم دورتموند و بایرن مونیخ در ورزشگاه وستفالن برگزار شد که طی آن شاگردان لوسین فاوره موفق شدند حریف دیرینه خود را شکست داده و اولین جام فصل 2019 – 2020 را در آلمان به نام خود به ثبت برسانند .

تیم دورتموند در تمام طول مسابقه تیم برتر میدان بود و شاگردان فاوره بسیار با برنامه و نظم بازی میکردند . تیم بایرن مونیخ در نیمه اول موقعیت های گلزنی بسیار خوبی نداشت در حالی که تیم دورتموند توسط سانچو ، آلکاسر و رویس حملات متعددی را روی دروازه نویر انجام میدادند تا جایی که کم مانده بود در دقایق 2 و 14 دروازه نویر باز شود .

حملات تیم بایرن مونیخ هم راه به جایی نمی بر و هیتز ، دروازه بان دوم تیم دورتموند در غیاب بورکی ، درون دروازه عالی عمل می کرد تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد .

در نیمه دوم تیم دورتموند مزد زحماتی که در نیمه اول کشیده بود و به نتیجه نرسیده بود را بسیار زود گرفت . در دقیقه 48 بازی بود که حرکت فوق العاده جیدون سانچو ، وینگر انگلیسی و جوان تیم دورتموند و پاس در عرض او برای آلکاسر با یک ضربه دقیق از او همراه شد تا تیم دورتموند 1 بر صفر جلو بیافتد .

تیم بایرن مونیخ برای بازگشت به مسابقه دست به کار شد اما حملات این تیم راه به جایی نمی برد و ماروین هیتز مانع از باز شدن دروازه تیمش می شد . در دقیقه 68 بود که هیتز روی فرار کیمیچ جا ماند و می رفت که دروازه باز شود اما مدافع ترک تبار تیم دورتموند ، توپراک ، مانع از باز شدن دروازه شد .

در دقیقه 69 بود که جیدون سانچو تیر خلاص را به تک تک شاگردان کواچ شلیک کرد . روی ضد حمله سریع تیم دورتموند و فرار سانچو ، توپ به او رسید و این بازیکن با یک ضربه دقیق موفق شد نویر را تسلیم کرده و گل دوم را وارد دروازه بایرن کند .

در نهایت نیز تیم بایرن که چیزی برای از دست دادن نداشت جلو کشید اما راهی به دروازه بایرن مونیخ نیافت تا بازی در نهایت با همان نتیجه 2 بر صفر به پایان برسد و تیم دورتموند قهرمان سوپر کاپ آلمان شود .

عکس های قهرمانی دورتموند را می توانید در زیر ببینید :

 

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید