آغاز توزیع کارت متروی خبرنگاری

خبرنگاران باید به ایستگاه‌های مترو برای دریافت کارت خود مراجعه کنند و کارت مترو خبرنگاری سال قبل خود به همراه کارت ملی را به همراه داشته باشند.

آغاز توزیع کارت متروی خبرنگاری - Distribution of Subway Journalist Card

آغاز توزیع کارت متروی خبرنگاری – Distribution of Subway Journalist Card

به گزارش آسمونی : توزیع کارت مترو خبرنگاری آغاز شد. خبرنگاران باید به ایستگاه‌های مترو برای دریافت کارت خود مراجعه کنند و کارت مترو خبرنگاری سال قبل خود به همراه کارت ملی را به همراه داشته باشند.

خبرنگاران باید کارت مترو سال قبل را ارائه کنند تا به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان شارژ شود.

کسانی که کارت مترو سال قبل را به هر دلیلی در اختیار نداشته باشند باید به واحد پشتیبانی مراجعه کرده و کارت خود را بسوزانند.

با توجه به اینکه شارژ ۴۰۰ هزار تومانی سال جدید بر روی همان کارت سال ۹۷ اعمال می‌شود عملا کسانی که شیوه دوم یعنی دریافت کارت با پست را انتخاب کرده اند نیز باید به مترو مراجعه کنند.

قابل ذکر است با توجه به اینکه شارژ کارت به صورت سیستمی و با وارد کردن کد ملی صورت می‌پذیرد عملا انتخاب ایستگاه مترو گلبرگ یا صادقیه نیز مانند سال گذشته موضوعیتی ندارد و خبرنگاران برای دریافت کارت می‌توانند به هر دو ایستگاه مراجعه کنند.

ضمنا خبرنگارانی که کارت سال گذشته آن‌ها هنوز شارژ دارد می‌توانند بعد از اتمام شارژ سال ۹۷ جهت اعمال شدن شارژ ۴۰۰ هزار تومانی سال ۹۸ مراجعه کنند.

ساعت کاری واحد پشتیبانی مترو جهت دریافت کارت از ۸ صبح تا ۱۷ عصر است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : میزان

نظر خودتان را ارسال کنید