اظهارات زیدان بعد از باخت های متوالی : تیممان بسیار قوی است !

به گزارش ورزشی آسمونی ، بازی های پیش فصل اتفاقیست که هرساله قبل از شروع لیگ ها برای کسب تجربه توسط بازیکنان جوان و آزمایش خرید های جدید انجام می شود .

تیم رئال مادرید که در یکی از همین تورنومنت های پیش فصل با نام آئودی کاپ حضور دارد با باخت های بسیار بد مدام مورد سرزنش قرار می گیرد و عملکرد ضعیف تیم زیدان در معرض دید تمامی هواداران این تیم قرار دارد .

باخت با نتیجه 7 بر 3 در برابر اتلتیکو مادرید و همچنین باخت در برابر تاتنهام نشان دهنده عدم هماهنگی و آمادگی بازیکنان رئال مادرید و تا حدودی تفکرات زین الدین زیدان و تنش های موجود در تیم است . حال زین الدین زیدان لب به سخن گشوده و از اتفاقاتی که در تیم رخ داده است صحبت کرده است .

هنگامی که مصاحبه گر از وی در مورد خرید های جدید سوال کرد زیدان این گونه جواب داد :

امروز بهتر بازی کردیم . ما باید مدام بهتر شویم و نمی توانیم بدلیل باختمان خوشحال باشیم ولی از تمامی جهات نسبت به بازی قبلی بهتر بودیم و باید مثبت اندیش باشیم ، باید بدانیم که چه کاری بهتر است که انجام دهیم .

همچنین در مورد حضور یا فروش خامس رودریگز از وی سوال شد وی این گونه پاسخ داد :

نمی دانم چه اتفاقی روی خواهد داد . ما اینجاییم و تمرین می کنیم و من در حال فکر در این بابت هستم .

من در باره فروش وی فکر نمی کنم . من اینجا به همراه بازیکنانم در حال فکر بر روی اینکه قرار است چه کاری در ادامه انجام دهیم هستم نه هیچ چیز دیگر .

وی در مورد درخشش کیلور ناواس در بازی در برابر تاتنهام اضافه کرد :

همه چیز اینجا مشخص است . کیلور بازی بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و فکر نمی کنم هیچ بازیکنی در ترکیب مورد نظر من جای مشخصی داشته باشد . همگی آنها در تیم هستند و همه باید برای انجام بازی آماده باشند و امروز باید در باره آنهایی که در بازی حضور داشتند صحبت شود و آنها بسیار عالی عمل کردند .

در مورد تیم مورد نظر زیدان که با خرید های جدید تحقق یافت نیز زیدان این گونه واکنش نشان داد :

ما اینجا هستیم . همگی ما . ممکن است تغییراتی تا 31 آگوست انجام شود . ما در حال تمرین با بازیکنان هستیم و به بازیکنانم اعتماد دارم . درست است که نتایج دلخواه ما در مسابقات رقم نمی خورد .

زیدان در مورد عدم حضور بیل نیز این گونه پاسخ داد :

بیل با ما سفر نکرد زیرا حال خوشی نداشت . وی با دکتر صحبت کرده است و بهتر بود که در مادرید بماند . او در آنجا مشغول تمرین خواهد بود . این تصمیمی بود که با اتفاق نظر یکدیگر گرفتیم ، من و دکتر این تصمیم را گرفتیم و به او اطلاع دادیم .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید