میخائیل اولیانوف : تحریم‌های آمریکا تاثیر منفی بر اجرای برجام دارد

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی وین اعلام کرد که طرفین در نشست کمیسیون مشترک برجام با وجود تحریم‌های آمریکا، بر تعهداتشان نسبت به برجام تاکید کردند.

تحریم‌های آمریکا تاثیر منفی بر اجرای برجام دارد - US sanctions have a negative impact on the implementation of the agreement

تحریم‌های آمریکا تاثیر منفی بر اجرای برجام دارد – US sanctions have a negative impact on the implementation of the agreement

به گزارش آسمونی : میخائیل اولیانوف ، نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: نشست کمیسیون مشترک برجام در ۲۸ جولای با تمرکز بخصوصی بر روی جوانب هسته‌ای و اقتصادی توافق هسته‌ای برگزار شد. کاملا واضح است که تحریم‌های آمریکا تاثیری منفی بر روی اجرای برجام گذاشته‌اند اما تمامی طرفین در این جلسه بر تعهدشان نسبت به برجام تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، ساعاتی پیش نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران وزیران امور خارجه ۱+۴ در وین برگزار شد.

سیدعباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران پس از نشست فوق‌العاده کمیسیون مشترک برجام در وین تاکید کرد که جو نشست سازنده بود، مذاکرات خوبی انجام شده و طرف‌های برجام تعهدات زیادی داده‌اند.

بنا به گفته سید عباس عراقچی بررسی عملیاتی شدن کاهش تعهدات هسته‌ای از سوی کشورهای اروپایی و توقیف نفتکشی که حامل نفت ایران در جبل الطارق بود و از منظر ایران نقض برجام است، از جمله موضوعات در دستورکار این نشست بوده است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید