برای ساخت کلاه قرمزی منعی وجود ندارد

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما درباره آخرین وضعیت ساخت سری جدید «کلاه قرمزی» توضیح داد.

برای ساخت کلاه قرمزی منعی وجود ندارد - There is no constraint on Kolah Ghermezi

برای ساخت کلاه قرمزی منعی وجود ندارد – There is no constraint on Kolah Ghermezi

به گزارش آسمونی : آذرمیدخت آذرهوش مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما در خصوص برنامه کلاه قرمزی گفت: پیگیری ها از طرف سازمان  صدا و سیما برای ساخت برنامه «کلاه قرمزی» انجام  شده بنابراین از نظر ما  منعی برای ساخت این برنامه وجود ندارد.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما پیرامون برنامه «دو قلو ها» عنوان کرد : ویژه‌ برنامه تابستانی شبکه دو «دوقلوها» با اجرای عموهای فیتیله‌ای‌ دارای فضای شاد و مفرحی است.

وی افزود : علی فروتن، محمد مسلمی و حمید گلی که حدود دو دهه است در تلویزیون با عنوان عمو‌های فیتیله‌ای شناخته می‌شوند، پس از مدت‌ها با مجموعه تلویزیونی «دو قلوها» حضور پیدا کرده اند.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما گفت : مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما پیرامون برنامه «محله گل و بلبل» بیان کرد: آنها مجموعه هنرمندانی هستند که سال با هم کار کرده اند و گروه باسابقه در حوزه کودک هستند.

آذرهوش گفت : سه فصل «محله گل و بلبل» در فضای نمایشی انجام شد و از فضای استیج که عموپورنگ داشت فاصله گرفتیم چراکه می خواستیم حرف های جدی تر بزنیم از این رو گروه این ساختار را برای انتقال پیام خود انتخاب کردند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خودتان را ارسال کنید