مدیرعامل پیام‌ رسان سروش استعفا کرد

شنیده‌ها حاکی از آن است که مرتضی رحیمی، مدیرعامل پیام‌رسان سروش در تیرماه امسال از سمتش استفعا کرده است.

مدیرعامل پیام‌ رسان سروش استعفا کرد - director of Soroush resigned

مدیرعامل پیام‌ رسان سروش استعفا کرد – director of Soroush resigned

به گزارش آسمونی : شنیده‌ها حاکی از این است که مرتضی رحیمی، مدیرعامل پیام‌رسان سروش در تیرماه امسال از سمتش استفعا کرده است.

رحیمی از شهریور سال گذشته مدیریت سروش را بر عهده گرفته است. پیش از او سیدمیثم سیدصالحی مدیر پیام‌رسان سروش بود که در حال حاضر رئیس هیات مدیره مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی جام جم است.

هنوز در رابطه با اینکه مدیر بعدی سروش چه کسی است، خبری منتشر نشده است.

گفتنی است؛ تیم فنی سروش در ابتدای سال جاری از محصول جدیدی با عنوان موقت «سروش‌پلاس» ‌رونمایی کرد که دارای ویژگی‌های جدیدی است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: اخوان
    31 تیر 1398

    شاید آقای رحیمی یادشون نیاد ولی در واقع پروژه سروش ایده یک گروه خاص بیرون صدا و سیما بود که با قدرت عامل نفوذی خودشون مناقصه ای بنام سروش و با بودجه آن سازمان را ه انداختن بعد بصورت یهویی شرکت مهیمن که یکی از شرکت های خاص وابسته به قدرت بچه های بالا بود با قیمت 6 برابر دیگر شرکتها ، برنده مناقصه شد و چند سالی بدنبال ایجاد انحصار با توجه با جایگاه آن سازمان بود ولی نتونست این انحصار را دائمی کنه.

    ناتوانی این شرکت در کدیریت پروژه سروش به وجهه صدا و سیما نیز آسیب های زیادی وارد کرد و حالا از انتظار کمک های بیشتر از آن سازمان می گن و مظلوم نمایی می کنن.مهیمن و آدمهاش خیلی سود کردن و ضرری که موند برا مردم شد و یک سازمان .

نظر خودتان را ارسال کنید