رسمی ؛ ماتیاس دلیخت به یوونتوس پیوست

به گزارش ورزشی آسمونی ، بعد از خبر حضور ماتیاس دلیخت مدافع جوان تیم ملی هلند در شهر تورین ، قطعی شدن خبر پیوستن این بازیکن به یوونتوس قطعی به نظر می رسید و حال این اتفاق رخ داده است .

درخشش ماتیاس دلیخت در تیم آژاکس در فصل گذشته بر هیچ کس پوشیده نیست و بعد از اتمام دیدار دو تیم آژاکس و یوونتوس و صحبت های دلیخت مبنی بر حرف های رد و بدل شده بین او و کریستیانو رونالدو در باره حضور او در یوونتوس ، گمانه زنی های پیوستن دلیخت به یوونتوس آغاز شد . این اقدام حتی در زمان بازی بین دو تیم پرتغال و هلند نیز در فینال لیگ ملت های اروپا نیز رخ داد و حال یکی دیگر از خرید های مائوریسیو ساری برای بازسازی یوونتوس انجام شده است .

ماتیاس دلیخت 19 ساله با عقد قراردادی 5 ساله به ارزش 75 میلیون یورو با باشگاه یوونتوس رسما به این تیم پیوست و 10.5 میلیون یورو متغیرات در بند های قرارداد وی قرار گرفته است که در صورت فعال شدن این بند ها باشگاه یوونتوس موظف به پرداخت این مبالغ به باشگاه آژاکس خواهد شد .

علاوه بر این حق فسخ قرارداد نیز در بند های قرارداد وی وجود دارد که نشان از مبلغ بسیار پایین 150 میلیون یورویی می دهد که البته بعد از سال سوم حضور ماتیاس در یوونتوس فعال خواهد شد . باشگاه یوونتوس نیز با انتشار پستی به طور رسمی از پیوستن او به این تیم خبر داد :

 

چراغ ها را روشن کنید .

ماتیاس دلیخت رسما بیانکونری شد !

0/5 ( 0 نظر )


منبع : آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید