رسمی ؛ ایکر کاسیاس به عنوان کادر مدیریتی در پورتو فعالیت خواهد کرد

ایکر کاسیاس بنا بر حمله قلبی دست داده به این بازیکن مدتی از دنیای فوتبال کنارگیری خواهد کرد و به جمع مدیریتی این تیم اضافه خواهد شد

به گزارش ورزشی آسمونی ، ایکر کاسیاس ، بعد از تحمل حمله قلبی که برای او به وجود آمده بود و صحبت های پزشک معالج او در بیمارستان ، از دنیای فوتبال کناره گیری کرد و به عنوان کادر مدیریتی در پورتو به فعالیت خواهد پرداخت . دروازه بان سابق تیم رئال مادرید با وجود عدم رقبت به کناره گیری از فوتبال ، برای حفظ سلامتی خودش مدتی از فوتبال کناره خواهد گرفت و به کادر مدیریتی تیم پورتو اضافه خواهد شد .

وی در این مورد گفت :

قرار است کاری متفاوت نسبت به آنچه در گذشته انجام میدادم که حضور در داخل زمین بود را انجام دهم . من سعی خودم را در ایجاد ارتباطی نزدیک بین تیم و باشگاه خواهم کرد . سرمربی به من گفت که می خواهد در کنار آنها بمانم و نزدیک بازیکنان باشم به خصوص بازیکنان جوان تیم زیرا تغییرات بسیاری قرار است صورت بگیرد .

وی در ادامه افزود :

من بهترین تلاشم را برای کمک به هم تیمی هایم انجام خواهم داد .

با توجه به اظهارات ایکر کاسیاس و عدم حضور موقتی او در زمین فوتبال به نظر می رسد که وی بیشتر در نقش مشاور و کادر مدیریتی باشگاه پورتو به فعالیت بپردازد و بعد از طی دوران نقاهت به فوتبال برگردد که امری نسبی است . اما فعلا وی را در زمین فوتبال نخواهیم دید و باید منتظر ماند و دید آیا این دروازه بان افسانه ای تیم رئال مادرید به مستطیل سبز باز خواهد گشت یا خیر ؟

0/5 ( 0 نظر )


منبع : آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید