ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام لاتاری آمریکا کلیک کنید !

در کشور ترکیه قرمز نپوشید

در کشور ترکیه قرمز نپوشید، قانونی عجیب و نا نوشته که بسیاری از گردشگران تور ترکیه از آن بی خبر اند، در این مقاله قصد داریم مفهوم رنگ قرمز در میان مردم ترکیه مورد بررسی قرار دهیم، اگر قصد سفر به کشور ترکیه را دارید و یا از علاقمندان به کسب اطلاعات در رابطه با مردم این کشور هستید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید.

هر یک از رنگ های موجود در دنیا معنا و مفهوم متفاوتی دارند و استفاده از هر رنگ در هر مکان نشان دهنده امری خاص می باشد، به طور مثال در کشور چین رنگ سفید مخصوص سوگواری و در واقع برای لباس عزا مناسب است یا در کشور خودمان رنگ مشکی مناسب ایام سوگواری و عزا می باشد. تور آنتالیا

 

از پوشیدن لباس قرمز در کشور ترکیه پرهیز کنید، چرا که این رنگ در فرهنگ ترکیه نشانی از مرگ و بد یمنی می باشد، به طور مثال اگر شخصی در مراسم های شادی و مهم نظیر عروسی لباس قرمز به تن کند، مردم با خود تصور می کنند که شخص مورد نظر آرزوی بد یمنی برای عروس و داماد دارد، البته با گذشت زمان این اعتقاد تا حد زیادی کم رنگ شده است اما فراموش نکنید که ترکیه کشوری است با مردمان سنتی و معتقد، بنابراین در سفر به این کشور از پوشیدن لباس قرمز به ویژه در مراسم های شادی اجتناب کنید. برای کسب اطلاع از قیمت و هزینه های سفر با تور های گردشگری یا تور ارزان قیمت استانبول میتوانید به وبسایت لحظه آخری مراجعه فرمایید.

گردشگران تور ترکیه باید توجه داشته باشند که قرمز رنگ لباس سوگواری ملت ترکیه نمی باشد، یعنی شما در محالس ترحیم مردم این کشور شخص قرمز پوشی را نخواهید دید، لباس سوگواری در کشور ترکیه همانند ایران مشکی بوده و مردم این کشور برای نشان دادن غم و اندوه خود لباس هایی سراسر مشکی به تن می کنند.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید تنها مردم ترکیه نیستند که رنگ قرمز را نشانی از بد یمنی و مرگ می دانند، در فرهنگ مردم کشور غنا نیز رنگ قرمز نشاندهند غم و اندوه می باشد به طوری که مردم این کشور تنها در ایام سوگواری قرمز به تن می کنند. برای رزرو تور لحظه آخری ترکیه کلیک کنید.

امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور ترکیه مفید واقع شود.


نظر خودتان را ارسال کنید