تاریخ عرضه PlayStation 5، کنسول نسل بعدی سونی

با نزدیک شدن به انتهای کار کنسول های نسل فعلی یعنی PS4 و XBOX ONE و معرفی نسل بعدی اکس باکس در کنفرانس E3 2019 ، حال گمانه زنی ها در مورد تاریخ عرضه نسل بعد PlayStation زیاد شده است. 

با اینکه هنوز به طور رسمی هیچ تاریخ مشخصی برای نمایش ps5 مشخص نشده ولی امروز بعضی تحلیلگران در مورد تاریخ عرضه آن پیش بینی هایی انجام داده اند، بعضی انتهای سال 2019 بعضی 2020 و بقیه نیز سال 2021 را تاریخ عرضه کنسول نسل جدید سونی دانسته اند.

احتمال عرضه برای سال 2019 که در حال حاضر در آن قرار داریم بسیار دور از انتظار است،واقع بینانه ترین پیش بینی به نظر همان سال 2020 می باشد.

اگرچه گزارشگر بخش فناوری سایت Techradar در اخرین مصاحبه ای که چند روز پیش با یکی از سران سونی داشته ، اطلاعات جدیدی را فاش کرده است. در این مصاحبه بیان شده است که ” حداقل تا 12 ماه آینده خبری از کنسول نسل بعدی بخش سرگرمی های سونی نیست”

 

این حرف به این معنی می باشد که ما حداقل تا اواسط سال 2020 کنسول جدیدی نمی بینیم و به احتمال زیاد به مانند سنت همیشگی سونی ، پلی استیشن نسل بعد در تعطیلات سال 2020 یعنی حد فاصل آذر تا دی سال بعد عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : TechRadar

نظر خودتان را ارسال کنید