ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام لاتاری آمریکا کلیک کنید !

کاهش پخش تیزرهای فرهنگی پلیس راهور در رسانه ملی

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: پخش تیزرهای فرهنگی و آموزشی پلیس راهور در رسانه ملی کمرنگ شده است.

کاهش پخش تیزرهای فرهنگی پلیس راهور در رسانه ملی - Reducing the cultural broadcasting of the police in the national media

کاهش پخش تیزرهای فرهنگی پلیس راهور در رسانه ملی – Reducing the cultural broadcasting of the police in the national media

به گزارش آسمونی: عین‌الله جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص فرهنگ‌سازی ایمنی راه‌ها اظهار کرد: مطرح کردن و کار کردن روی موضوعات فرهنگی و آموزشی نیازمند کمک صداوسیما است که در فرهنگ‌سازی جامعه نقش بسزایی ایفا می‌کند.

وی گفت: کارهای فاخری ازجمله تیزر و انیمیشن‌های آموزشی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی تولید می‌شود اما در قسمت پخش، با مشکل مواجه هستیم.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: برای پخش و ارائه گزارش‌های آموزشی در بخش‌های خبری صداوسیما را نمی‌توان نادیده گرفت چرا بیشتر همکاری و همراهی را با پلیس راهور ناجا در ارائه گزارش‌ها دارد.

جهانی بیان کرد: انتظار می‌رود  با توجه به همکاری و هماهنگی بین فرماندهی ناجا و ریاست صداوسیما در این راستا گام‌های بهتری برداشته شود و ما شاهد پخش این تولیدات که کمک شایانی در فرهنگ ترافیک و ایمنی می‌کند، داشته باشیم.

وی یادآور شد: در حوزه فضای مجازی و سایت‌ها و خبرگزاری‌ها هیچ‌گونه مشکلی نیست و این تولیدات در این فضا در ابعاد گسترده‌ای پخش می‌شود.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان خاطرنشان کرد: بهتر است فرهنگ‌سازی و تیزرهای پلیس راهور در موضوعات مختلف در رسانه ملی نیز موردتوجه قرار گیرد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : فارس

نظر خودتان را ارسال کنید