آی او اس 13 احتمالاً امکان انتقال اطلاعات از طریق کابل بین دو آیفون را ارائه می‌دهد

بررسی‌های اولیه از نسخه‌های بتای آی او اس 13 نشان می‌دهد که شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک امکان انتقال اطلاعات از طریق کابل بین دو آیفون را به کاربران ارائه دهد.

اتصال کابلی بین دو آیفون از طریق – Wired connection between two iphones  iOS13

 

 

این قابلیت می‌تواند به کاربران امکان بکاپ گرفتن اطلاعات شخصی روی یک دستگاه دیگر مبتنی بر آی او اس یا آیپد او اس را می‌دهد و کاربران دیگر لزوماً برای بکاپ گرفتن نیازی به اتصال به یک کامپیوتر دسکتاپ مبتنی بر ویندوز و مک او اس نخواهند داشت.

این اطلاعات توسط وب سایت macrumors منتشر شده است و مشخص شده است که کاربران می‌توانند از طریق اتصال سیمی اقدام به پشتیبان گیری از یک دستگاه دیگر را خواهند داشت. آی او اس 13 همچنین امکان بکاپ گرفتن اطلاعات دستگاه‌های مختلف از طریق ارتباط بی‌سیم را بین دو دستگاه تنظیم شده روی اپل آیدی مشترک را با کمک گرفتن از حساب آیکلاود به کاربران ارائه می‌دهد.

macrumors اعلام کرده که تصویر اخیر فاش شده از بخش‌های درونی آی او اس نشان دهنده یک آیفون مبتنی بر فیس آیدی و یک آیفون مبتنی بر تاچ آیدی و دکمه هوم است که از آن طریق کاربران می‌توانند از طریق درگاه لایتنینگ اطلاعات یک آیفون را به آیفون دیگر انتقال دهند.

اپل احتمالاً پس از ارائه این قابلیت کابل‌های مربوط به اتصال دو آیفون به یک دیگر را نیز آماده عرضه می‌کند. بر این اساس می‌توان امیدوار بود که آیفون 11 و دیگر مدل‌های 2019 تلفن‌های هوشمند آیفون مبتنی بر درگاه USB-C باشند و کابل شارژ آن نیز مبتنی بر همین درگاه باشد. بر این اساس کاربران خواهند توانست آیفون‌های جدید را از طریق یک کابل تبدیل لایتنینگ به USB-C به یکدیگر متصل کنند.

گفتنی است که آی او اس 13 قرار است در بازه شهریور تا مهر 1398 آماده عرضه به‌صورت عمومی به کاربران شود.

 

 

 

5/5 ( 1 نظر )


منبع : macrumors

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید