پرداخت وام قرض الحسنه به ۲۰۰ هزار بازنشسته نیروهای مسلح

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح از پرداخت وام قرض الحسنه به ۲۰۰هزار نفر از بازنشستگان نیروهای مسلح در سال جاری خبر داد.

پرداخت وام قرض الحسنه به ۲۰۰ هزار بازنشسته نیروهای مسلح - Borrowing loans to 200,000 retired Armed Forces

پرداخت وام قرض الحسنه به ۲۰۰ هزار بازنشسته نیروهای مسلح – Borrowing loans to 200,000 retired Armed Forces

به گزارش آسمونی:ابراهیم محمود زاده مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی(ساتا) با اعلام این خبر گفت: به فضل الهی در راستای ارتقاء منزلت و افزایش خرسندسازی بازنشستگان محترم  نیروهای مسلح، به ۲۰۰ هزار نفربازنشسته  وام قرض الحسنه با کارمزد ۳% در طول سال ۹۸ از طریق سازمان بازنشستگی پرداخت خواهد شد.

محمود زاده ضمن تأکید بر حمایت های مستمر از بازنشستگان نیروهای مسلح و با اشاره به پرداخت وام قرض الحسنه به صورت غیرحضوری و الکترونیک به بازنشستگان نیروهای مسلح تصریح کرد: پرداخت این وام به صورت غیرحضوری و ثبت نام از طریق اینترنت بوده و واجدین شرایط دریافت وام بایستی حداقل دوسال از بازنشستگی آنها گذشته، حقوق زیر ۴میلیون و توانایی بازپرداخت اقساط را داشته و تاکنون از این نوع وام استفاده نکرده باشند.

وی خاطرنشان ساخت: بازنشستگان از طریق پیامک  سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح(سابا) از ساز و کار نحوه پرداخت مطلع خواهند شد  وضرورتی به مراجعه حضوری نبوده و این عزیزان می توانند  با عضویت در کانال سروش به آدرس https://sapp.ir/sabba.ir اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب نمایند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایلنا

نظر خودتان را ارسال کنید