فیس لیفت آئودی Q7 رونمایی شد

آئودی Q7، یکی از تولیدات نام آشنای شرکت خودرو سازی آئودی آلمان می باشد که روز گذشته سرانجام مدل 2020 ان به صورت رسمی رونمایی شد. این خودروساز آلمانی در صدد است تا محصولات متعددی عرضه کند.

به گزارش وب سایت آسمونی، تا امروز شاهد این بودیم که رسانه های مختلف از مشخصات فنی و امکانات این خودرو گزارش مختلفی را منتشر می کردند، همچنین تصاویر مخفیانه ای نیز از آن در شبکه های اجتماعی دست به دست شد. اما امروز شما می توانید که به صورت رسمی با این مدل از خودروهای آئودی آشنا شده و تصاویر آن را نیز مشاهده کنید.

همانطور که پیش بینی می شد، Q7 مدل 2020 نیز زبان طراحی مشترک و جدید آئودی بهره مند شده و تغییراتی قابل لمس در بدنه و کابین آن نسبت به نسل قبلی اعمال شده است. سپرهای جلو و عقب از قسمت های ظاهری این شاسی بلند می باشد که تغییرات را به خوبی به شما نشان می دهند، اما بیش تر از ظاهر خودرو، کابین آن دست خوش تغییرات جدید شده است. از جمله این که ورودی های درنظر گرفته شده برای سپر خودرو نسبت به گذشته بزرگتر شده اند.

شاسی بلند جدید آئودی دارای چراغ هایی با طراحی جدید می باشد که به صورت سفارشی با چراغ های HD Matrix LED به دست خریداران خواهد رسید. با دور زدن خودرو و رسیدن به قسمت پشتی، با سپر جدید ملاقات کرده و در قسمت زیری نیز اگزوزهای جدید، جلوه ای خاص به Q7 مدل 2020  داده است. اگر چه در مجموع تغییرات اعمال شده در این مدل چندان قابل توجه و چشمگیر نبوده، ولی با توجه به این که ما با یک خودروی فیس لیفت روبرو هستیم، این تغییرات نیز کافی و مناسب به نظر می آیند.

از ظاهر خودرو که بگذریم، دا داخل کابین نیز اتفاقاتی رخ داده است. با وارد شدن به ماشین با دو صفحه نمایش لمسی روبرو می شوید که یکی از این نمایشگرها برای سیستم سرگرمی و اطلاعات کاربرد دارد و راننده و سرنشین کناری وی از صفحه نمایش دوم برای کنترل برخی تنظیمات خودرو استفاده می کند. اما جالب است بدانید که آئودی بدون هیچ گونه تغییری در کلیات کابین Q7، تونسته است که فضای در اختیار سرنشینان را نسبت به قبل افزایش دهد. همچنین گفتنی است که Q7 2020 از جدیدترین تکنولوژی های این شرکت بهره مند بوده و به طبع سیستم ناوبری MMI و آئودی کانکت از نمونه های آن می باشند.

در جریان معرفی این خودرو بیان شد که Q7 مدل 2020 دارای دو مدل با موتور بنزینی و دیزلی بوده که در کشورهای اروپایی به فروش خواهند رسید. البته که تمامی نمونه های تولید شده از این شاسی بلند آلمانی به سیستم هیبریدی ملایم 48 ولتی نیز مجهز خواهند شد. تا به این لحظه خبری از قیمت محصول و همچنین موتور در نظر گرفته شده برای بازار آمریکا نیست.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : motor1

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید