“لیدا کاوه” هنوز پیدا نشده است / این خانم گمشده را شناسایی کنید

“لیدا کاوه” لی از دو روز پیش (جمعه) حدود ساعت ۲ بعد از ظهر حوالی سعادت آباد و شهرک غرب در سلامت کامل گم شده است.

"لیدا کاوه" هنوز پیدا نشده است / این خانم گمشده را شناسایی کنید - Lida Kaveh has not been found yet

“لیدا کاوه” هنوز پیدا نشده است / این خانم گمشده را شناسایی کنید – Lida Kaveh has not been found yet

به گزارش آسمونی:خانم “لیدا کاوه” لی از دو روز پیش (جمعه) حدود ساعت ۲ بعد از ظهر حوالی سعادت آباد و شهرک غرب در سلامت کامل گم شده در صورت اطلاع از ایشان با شماره ۰۹۱۲۳۸۹۹۹۵۷ تماس بگیرید.

رکنا با خواهر “لیدا کاوه لی” گفتگویی انجام داده که در ادامه می‌خوانیم:

ساعت حدود ۱۲:۱۵ روز جمعه بود که لیدا برای چاپ یک عکس روی تخته شاسی از خانه خارج شد. گویا ابتدا برای چاپ عکس به سعادت آباد رفته، اما، چون عکاسی بسته بوده به شهرک غرب مراجعه کرده است. این‌ها را بعدا یکی از دوستانش برایم تعریف کرد.

خواهر لیدا می‌گوید: ساعت ۲ ظهر بود که یک پیام از لیدا برایم ارسال شد، وقتی پیام را نگاه کردم نوشته بود، من شارژ ندارم، تا نیم ساعت دیگر به خانه برمی گردم، نگران نباش. به همه چیز فکر می‌کردم به جزء اینکه قرار است دیگر خواهرم را نبینم. شب بود که به خانه برگشتم، اما لیدا هنوز به خانه برنگشته بود، نگرانش شدم، با گوشی تلفن همراهش که تماس گرفتم خاموش بود. دلشوره ام هر لحظه بیشتر می‌شد. خیلی ترسیده بودم. با همه دوستانش تماس گرفتم و از لیدا پرسیدم، اما هیچ کس خبری نداشت.

ساعت که از ۱۲ شب گذشت و خبری از خواهرم نشد دیگر طاقت نیاوردم و به کلانتری محله رفتم. فردای آن روز پرونده‌ای در خصوص ناپدید شدن لیدا باز شد و حالا مأموران پلیس آگاهی تهران در تلاش هستند تا از او ردی به دست بیاورند. از آن طرف عکس خواهرم را در فضای مجازی منتشر کردیم شاید از این طریق هم بتوانیم ردی از او به دست بیاوریم.

وی در ادامه افزود: در این چند فقط چند نفر تماس گرفتند، اما هیچ کدام از این تماس‌ها کمکی به ما نکرد، مثلا یک نفر تماس گرفت و گفت: یک نفر که شبیه لیدا بوده است را پشت فرمان یک پژوی پرشیای سفید رنگ دیده است، اما خواهرم هیچ وقت رانندگی نمی‌کرد.

وی در ادامه گفت: لیدا آزارش حتی به یک مورچه هم نرسیده بود، همه او را به عنوان یک آدم صلح جو و میانجی گر می‌شناختند.

او ورزشکار بود، یک دوچرخه سوار حرفه‌ای در این چند روز غم دوری از خواهر پیرم کرده است، در این میان حرف‌های برخی از آدم‌ها بیشتر آزده ام می‌کند. می‌گویند قهر کرده، می‌گویند اختلال حواس دارد. اما هیچ کدام از این گفته‌ها درست نیست، من مطئن هستم ناپدید شدن خواهرم ماجرای دارد که به زودی متوجه می‌شویم.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : فرارو

نظر خودتان را ارسال کنید