نماینده دموکرات آمریکا ترامپ را نادان و کم عقل توصیف کرد

یک نماینده دموکرات آمریکایی با انتقاد شدید از رئیس‌جمهور ایالات متحده به‌خاطر نحوه برخورد با ایران، دونالد ترامپ را یک انسان کم‌عقل و احمق توصیف کرد.

نماینده دموکرات آمریکا ترامپ را نادان و کم عقل توصیف کرد - The American Democrat described Trump as a foolish man

نماینده دموکرات آمریکا ترامپ را نادان و کم عقل توصیف کرد – The American Democrat described Trump as a foolish man

به گزارش آسمونی:به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کنگره، جان یارموث نماینده دموکرات آمریکایی روز دوشنبه دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده را به‌خاطر نحوه برخورد با مسائل مربوط به ایران، یک آدم کم‌عقل و نادان توصیف و ارزیابی کرده است.

وی در این باره گفت: ترامپ باید خصوصیات و ویژگی‌های توافق هسته‌ای دوره اوباما با ایران را در نظر می‌گرفت، قبل از آنکه تصمیم به خروج از این توافق بگیرد.

اظهارات این نماینده دموکرات آمریکایی چند ساعت پس از آن بیان شده است که ترامپ اعلام کرد، هدف نهایی ایالات متحده جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای است.

این نماینده دموکرات با انتشار توئیتی خطاب به ترامپ نوشت: آدم کم‌عقل و نادان، خط سوم توافق هسته‌ای ایران این مسئله را تضمین کرده است.

تنش‌ها بین ایران و آمریکا طی هفته‌های اخیر به‌شدت افزایش یافته است. رئیس جمهور آمریکا مدعی شده است که پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی این کشور در حریم هوایی ایران، تصمیم به انجام حمله محدود نظامی گرفته است ولی بعداً از این تصمیم منصرف شده است.

ترامپ روز دوشنبه در ادامه اقدامات خصمانه خود، تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعمال کرده است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : تسنیم

نظر خودتان را ارسال کنید