لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 0 – 3 فرانسه ؛ پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایان !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی والیبال کشورمان عصر امروز به مصاف تیم فرانسه رفت که در نهایت با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شد و اگر چه صعود خود را قطعی کرد اما با تلخی باخت مراحل گروهی به پایان رساند .

تیم فرانسه در تمام طول این رقابت تیم برتر زمین بود و به طور محسوس برتری خود را نشان می داد . وقت اول فنی اما با اختلاف تنها 2 امتیاز و با امتیاز 8 تیم فرانسه بدست آمد اما رفته رفته این اختلاف امتیاز بیشتر شد تا جایی که تیم ایران هفت امتیاز از حریفش عقب افتاد و تیم فرانسه به امتیاز بیستم رسید . در نهایت تیم فرانسه با نتیجه 25 بر 18 رقابت را در بخش اول پیروز شد و ست اول را از آن خود کرد .

ست دوم کمی بهتر پیش رفت . تیم ایران در حالی بهتر شد که همچنان از تیم فرانسه عقب می افتاد و با تلاش فراوان بچه ها اختلاف امتیاز را کمتر می کرد اما باز هم درخشش بازیکنان فرانسه اختلاف را بیشتر می کرد . در امتیاز 19 بود که تیم فرانسه اختلاف سه امتیازی را با ایران ایجاد کرد اما باز هم تیم ایران تسلیم نشد و در امتیاز 24 تیم فرانسه را گرفت اما این فرانسه بود که با کسب دو امتیاز پیاپی موفق شد با نتیجه 26 بر 24 پیروز شود .

ست سوم هم تیم ایران طبق روند سینوسی خود کمی افت کرد . خروج معروف و حضور جواد کریمی نشان از اهمیت نداشتن این رقابت برای کولاکوویچ داشت و او سعی می کرد تا تیمی جوان تر را راهی مسابقه کند زیرا صعود تیم ملی قطعی شده بود و حال وقت استفاده از استعداد های جوان تر و آینده دار بود . در این ست هم تیم فرانسه با امتیاز 25 بر 20 پیروز این ست شد تا با برد هر سه ست پیروزی در این رقابت را از آن خود کند .

 

اختصاصی آسمونی 

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید