ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام لاتاری آمریکا کلیک کنید !

لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 3 – 0 استرالیا ؛ فرانسه آماده باش !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی والیبال ایران در دهمین بازی خود در لیگ ملت های والیبال به مصاف استرالیا رفت که طی آن ، سرو قامتان ایران موفق شدند حریف خود را شکست داده و آماده بازی با فرانسه شوند .

تیم ایران در ست اول هنوز سرد بود و سه امتیاز اول را بسیار راحت به تیم استرالیا واگذار کرد اما به تدریج به بازی برگشت تا وقت استراحت فنی با امتیاز هشت ایران اعلام شود . همچنان بازی خوب بازیکنان ایران و تلاش های تیم استرالیا ادامه داشت تا ایران در امتیاز 16 موفق شد با اختلاف 2 امتیاز پیش بیافتد . سرویس خوب غفور نیز باعث شد تا فاصله امتیازی به 3 برسد و و در نهایت نیز روی هماهنگی بازیکنان ایران ، اولین ست این مسابقه به سود ایران با نتیجه 25 بر 19 به اتمام برسد .

ست دوم هم روی همان ترکیب ست اول ، تیم ایران موفق شد اولین امتیاز را به دست آورد . امتیاز گیری های ایران و دریافت های بی نظیر بازیکنان تیم ملی به طوری تیم استرالیا را به دردسر انداخت که ایران با امتیاز 8 و اختلافی 5 امتیازی به وقت استراحت اول رسید . تیم استرالیا که یارای مقابله با بازیکنان ایران را نداشت در نهایت موفق شد امتیاز چهارم خود را بدست آورد تا کمی از زیر فشار خارج شود . البته تیم ملی همچنان فاصله 5 امتیازی خود را حفظ کند و امتیاز 16 را نیز بدست آورد . فرهاد قائمی که بعد از مدت ها مهلت بازی کردن برای مدتی طولانی را بدست آورده بود در خط سرویس ایستاد و به زیبایی امتیاز دیگری را برای ایران بدست آورد . تیم ایران کاملا یک سر و گردن بالا تر از تیم استرالیا بود و تماشاگران نیز کار را برای تیم استرالیا به شدت سخت تر از آنچه بود کرده بودند تا ایران با امتیاز 25 بر 19 بتواند این ست را نیز پیروز شود .

ست سوم که تیم استرالیا تنها برای افتخار بازی می کرد . خط دفاعی بسیار ضعیف و خط حمله ای نا هماهنگ یارای مقابله با ایران را نداشت . سرویس های فرهاد قائمی و امتیاز گیری های خط حمله ایران حرفی را برای تیم استرالیا باقی نمی گذاشت . روی چند اشتباه تیم ایران که توپ به تور برخورد کرد ، تیم استرالیا نیز سرویس های خود را به تور زد تا امتیاز از دست رفته به آسانی باز گردد . در نهایت نیز این ست با اختلافی 11 امتیازی و امتیاز 25 بر 14 بازی به اتمام برسد تا ایران تنها تیم فرانسه را پیش روی خود ببیند مسابقه ای که تیم ایران را می تواند به عنوان تیم صدرنشین به آمریکا فرستاده و قدرت نمایی ایران را بیش از پیش به همگان نشان دهد .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید