دریافت بیش از ۱۰۰ شکایت مردمی به مجلس درباره قیمت خودرو

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از وصول بیش از ۱۰۰ شکایت مردمی درباره قیمت خودرو خبر داد و گفت: این گزارش‌ها در این کمیسیون بررسی می‌شود.

دریافت بیش از ۱۰۰ شکایت مردمی به مجلس درباره قیمت خودرو - Get more than 100 complaints about car prices

دریافت بیش از ۱۰۰ شکایت مردمی به مجلس درباره قیمت خودرو – Get more than 100 complaints about car prices

به گزارش آسمونی:ولی داداشی سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت بازار خودرو، گفت: با توجه به مشکلاتی که در حوزه بازار خودرو، از نظر قیمت، کیفیت و نیز زمان تحویل به مشتریان طی ماه‌های اخیر ایجاد شده، شکایات متعدد مردمی به کمیسیون اصل 90 مجلس واصل شده است.

وی با بیان اینکه بیش از 100 شکایت از سوی مردم به کمیسیون اصل 90 درباره قیمت خودرو به کمیسیون اصل 90 مجلس واصل شده است، اظهار داشت: اغلب افرادی که این شکایات را مطرح کرده‌اند، نسبت به قیمت خودرو و نیز نداشتن تناسب قیمت، با کیفیت گلایه‌مند بوده‌اند که این شکایات در کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس تصریح کرد: طبق گزارش‌ها و شکایات مردمی که به این کمیسیون رسیده، شرکت‌های خودروسازی در عمل به تعهدات‌شان برای تحویل محصول به مشتریان، خُلف وعده کرده‌اند که دلایل آن باید مشخص شود.

داداشی با بیان اینکه دولت باید نظارت بیشتری بر روند قیمت‌گذاری خودروها داشته باشد، گفت: شرایط به‌گونه‌ای است که گویا دولت جسارت لازم برای کاهش دست واسطه‌ها و دلالان از بازار خودرو را ندارد.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان خاطرنشان کرد: شکایات مردمی درباره وضعیت قیمت خودرو در دستورکار جلسات این کمیسیون قرار دارد و گزارش نهایی آن به زودی تهیه می‌شود.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : تسنیم

نظر خودتان را ارسال کنید