لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 3 – 1 پرتغال ؛ آب لمبو شدن پرتغال !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی والیبال ایران که از عصر امروز به مصاف تیم پرتغال رفت موفق شد با نتیجه 3 بر 1 این تیم را شکست دهد تا همچنان قدرت نمایی خود را ادامه دهد .

ست اول تیم ایران بسیار خوب کار را آغاز کرد اما رفته رفته افت شدیدی کرد . در این ست که ایران بازی را با نتیجه 8 بر 5 وقت استراحت اول را به نفع خود به پایان رساند رفته رفته افت کرد و در امتیاز 10 با پرتغال برابر شد . همانطور نتیجه گرفتن پرتغال ادامه یافت تا اینکه در نهایت تیم ایران در امتیاز 23 با این تیم مساوی شود . در نهایت با نتیجه 25 بر 23 و آبشار عبادی پور ست اول را واگذار کرد تا اداره کار از دست ایران در رود .

در ست دوم اما والیبالیستان کشورمان نتیجه را برگرداندند . ابتدا تیم پرتغال جلو افتاد اما سپس ایران موفق شد به امتیاز 3 برسد . این تیم پرتغال بود که موفق شد به امتیاز 8 برسد و وقت اول استراحت را به نام خود ثبت کند . اما تیم ایران رفته رفته هماهنگی از دست رفته خود را به دست آورد و به بازی برگشت و موفق شد در امتیاز 10 با تیم پرتغال مساوی شود . تیم ایران همچنان به بازی خوب خود ادامه داد و موفق شد اختلاف خود را همچنان کمتر و کمتر کند اما این تیم پرتغال بود که به امتیاز 25 رسید اما این ایران بود که موفق شد این ست را از آن خود کند و با امتیاز 27 بر 25 پیروز شود .

ست سوم را تیم پرتغال طوفانی تر آغاز کرد و 5 امتیاز اولیه را از آن خود کرد . از آن جا بود که کم کم بازی به حاشیه کشیده شد و اعتراضات تیم پرتغال آغاز شد و داور مسابقه با کارت قرمز الکس را اخراج کرد تا ایران یک امتیاز مجانی را به دست آورد . از آنجا بود که ایران امتیازگیری را آغاز کرد و موفق شد در امتیاز 12 با پرتغال مساوی شود که با حملات بی نظیر ایران و پاس های عالی معروف در نهایت ایران با نتیجه 25 بر 17 موفق شد پیروز شود .

ست چهارم هم با برتری تیم پرتغال آغاز شد اما ایران به بازی برگشت و و با رسیدن به امتیاز 8 بازی را به وقت اضافه اول رساند . عصبانیت سرمربی پرتغال و همچنین امتیاز گیری های بی نظیر ایران ، والیبالیست های پرتغال را عاصی کرده بود و در نهایت ایران با نتیجه 25 بر 17 این ست را نیز از آن خود کرد تا همچنان بی رقیب باقی بماند .

 

اختصاصی آسمونی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید