سریال 2019 جی چانگ ووک بازیگر سریال های کی 2 و ملکه کی + بیوگرافی و تصاویر

داستان سریال به آرومی ذوبم کن در مورد دو نفر است که در یک پروژه تحقیقاتی شرکت می کنند. در اصل قرار بود بمدت 24 ساعت فریز شوند ولی مشکلی پیش می آید و آنها 20 سال بعد دوباره به زندگی بر می گردند. آنها سال 1999 فریز و سال 2019 بیدار شدند. 

جی چانگ ووک-ji chang-wook

جی چانگ ووک-ji chang-wook

جی چانگ ووک یکی از بازیگران مرد کره جنوبی است . وی به واسطه ایفای نقش اصلی دونگ-هه در سریال Smile again و بازی در سریال‌هايی چون Warrior Baek Dong-soo , healer، The K2 ، Empress Ki، به شهرت و محبوبیت دست یافت.

سریال 2019 جی چانگ ووک

سریال 2019 جی چانگ ووک

سریال به آرومی ذوبم کن :

یکی از سریال های جدید جی چانگ ووک بعد از بازگشت از سربازی، سریال “به آرومی ذوبم کن” است.

داستان سریال به آرومی ذوبم کن در مورد دو نفر است که در یک پروژه تحقیقاتی شرکت می کنند. در اصل قرار بود بمدت 24 ساعت فریز شوند ولی مشکلی پیش می آید و آنها 20 سال بعد دوباره به زندگی بر می گردند. آنها سال 1999 فریز و سال 2019 بیدار شدند.

بیوگرافی جی چانگ ووک

بیوگرافی جی چانگ ووک

جی چانگ-ووک (متولد ٥ ژوئيه ١٩٨٧ در آنیانگ، گیونگگی) بازيگر مرد و خواننده اهل كرهٔ جنوبی است.

جی چانگ ووک فعالیت بازیگری خود را از سال ۲٠۰۶ آغاز نمود.

به واسطه ایفای نقش اصلی دونگ-هه در سریال Smile again و متعاقب ان بازی در سریال‌هايی چون Warrior Baek Dong-soo , healer، The K2 ، Empress Ki ، به شهرت و محبوبیت دست یافت.

همچنین او در فصل دوم سریال دختر گردباد ساخت چین حضور داشت.

وی همچنین فیلمی دیگر به نام Mr right را در چین بازی کرده‌ است که جلوی پخش آن گرفته شد.

جی چانگ ووک در سربازی

جی چانگ ووک در سربازی

جی چانک ووک خدمت سربازی خود را ۱۴ آگوست ۲۰۱۷ آغاز کرد. او ابتدا تحت آموزش‌های پایه قرار گرفت پس از اتمام این دوره او به خاطر عملکرد خوب به او جایزه اعطا شد چانگ ووک برای ادامه خدمت سربازی خود به تیپ پنجم ارتش منتقل شد. او به عنوان ستوان منصوب شد و به سروان ترفیع گرفت. خدمت سربازی او در 27 آوریل ۲۰۱۹ به پایان رسید.

جی چانگ ووک در سریال k2

جی چانگ ووک در سریال k2

جی چانگ ووک کار بازیگری خود را با ایفای نقش در موزیکال‌ها آغاز کرد و با بازی در نقش کوچکی در سریال تلویزیونی I Like You محصول سال ۲۰۰۸ پا به صفحه جادوئی گذاشت.

با اینحال، بازی او در فیلم Sleeping Beauty محصول سال ۲۰۰۸ به عنوان شروع رسمی کار بازیگری وی قلمداد می‌شود. در سال ۲۰۰۹، جی چانگ-ووک در My Too Perfect Sons ظاهر شد و نقش پسر بیست ساله خجالتی و ترسوئی را بازی کرد که مجبور بود از دختر بهترین دوست خود نگهداری و مراقبت کند. این سریال خانوادگی با دریافت رتبه ۴۰ درصدی جی را از گمنامی به شهرت رساند. پس از این موفقیت، وی در سریال Hero لی جون-گی نقش فرعی این اثر را بازی کرد.

در سال ۲۰۱۰، جی در سریال روتین ۱۵۹ قسمتی Smile (یا Smile Again) نخستین نقش اصلی خود را تجربه کرد. او در این سریال در نقش دونگ هه ظاهر شد و برای واقعی بنظر رسیدن نقشش که یک اسکیت باز کره‌ای -امریکایی بود، تحت آموزش اسکیت سرعت سابق کشور کره قرار گرفت و روزانه ۴ تا ۵ ساعت در پیست یخی اسکیت تمرین کرد. دونگ هه که با مادرخوانده خود در آمریکا زندگی کرده و در آنجا بزرگ شده، به امید یافتن پدر واقعی خود عازم کره می‌شود و در آنجا به عنوان سرآشپز هتل مشغول به کار می‌شود.Smile Again توانست ۱۵ هفته متوالی در صدر جدول رتبه‌بندی جذب مخاطب قرار گیرد. جی با این سریال توانست جایزه بهترین بازیگر مرد جوایز KBS در بخش سریال را از آن خود کند.

جی چانگ ووک در سریال ملکه کی

جی چانگ ووک در سریال ملکه کی

سپس در سال ۲۰۱۱ جی در سریال تایخی-رزمی Warrior Baek Dong-soo نقش آفرینی کرد. این سریال که اقتباسی است از کمیک Honorable Baek Dong-soo اثر لی جه-هون، به روایت داستان شمشیر زنی از دوره جوسون به نام بک دونگ-سو و دوران کودکی او تا توطئه چینی سیاسی و رقابت و هماوردیش با دوست دوران کودکی و دشمن کنونی اش و تبدیل شدنش به چهره‌ای تاریخی می‌پردازد. این سریال بمدت ۱۳ هفته در جایگاه نخست قرار داشت و جی توانست با این سریال جایزه ستاره جدید بخش جوایز سریال SBS را از ان خود کند.

بعد از این سریال، جی بار دیگر به عنوان بازیگر اصلی سریال Bachelor’s Vegetable Store ایفای نقش کرد. این سریال براساس داستانی واقعی از موفقیت مردی جوان بنام لی یونگ سوک ساخته شده، داستان مردی که موفق شد از مغازه کوچک سبزی فروشی در سال ۱۹۹۸ صاحب ۳۳ مغازه بزرگ فردادی در سراسر کره شود.

وی در ملودرام Five Fingers به سال ۲۰۱۲ نخستین حضور خود در نقش منفی را تجربه کرد. وی در این اثر نقش پیانیستی را بازی کرد که به نبوغ و استعداد خدادادی برادر بزرگتر خود در موسیقی حسادت می‌ورزید. زمانیکه این دو برادر بر سر کار پدری اشان (ساخت پیانو) و نیز بر سر یک زن رقابت می‌کنند چیزی جز نزاع، عشق و شورمندی به ذهن خطور نمی‌کند.

جی در سال ۲۰۱۳ با کار The Days دوباره به روی سن بازگشت و نقش بادیگارد رئیس‌جمهوری را بازی کرد که بیست سال پیش به همراه دوستی مرموز ناپدید شده بود .The Days موزیکالی بود که در ان از اهنگ‌های فولک-راک کیم کوانگ-سوک استفاده شده بود.

اما زمانی شهرت و محبوبیت جی افزایش یافت که وی در سریالی تاریخی به نام Empress Ki نقش Toghon Temür(یا Huizong) را بازی کرد، Toghon Temür شانزدهمین امپراتور سلسله یوان بود که با زنی از سلسله گوریو ازدواج می‌کرد. این سریال از اواخر سال ۲۰۱۳ تا ۲۹ آوریل ۲۰۱۴ به روی آنتن رفت. در اواسطـ ژوئیه ۲۰۱۳، جی در قسمت Secret Love سریال ۵ قسمتی Have You Ever Had Coffee With an Angel? ظاهر شد و در نقش عشق گیو-ری با اعضای گروه Kara همبازی شد.

سپس در فیلم کمدی و اکشن Two Constables چهارمین سری از فیلم Two Cops به کارگردانی کانگ وو-سوک بازی کرد. او در این فیلم در نقش افسر تازه‌کار و بی دقت ظاهر شد و به همراه کیونگ-گو که نقش یک افسر باتجربه و بی‌احساس را داشت، بازی کرد؛ و سرانجام از دسامبر سال ۲۰۱۴ تا فوریه سال ۲۰۱۵ جی در مجموعه تلویزیونی Healer به نویسندگی سونگ چی-نا بازی کرد و برای ایفای نقش خود تحت تعلیم هنرهای رزمی قرار گرفت. هم چنین از این مهارت‌ها بهترین بهره را برد و در سریال عاشقانه، اکشن The K2 که از ۲۳ سپتامبر سال ۲۰۱۶ تا ۱۲ نوامبر همان سال به نمایش در آمد نقش آفرینی کرد.

داستان این مجموعه تلویزیونی زیبا در مورد جوانی به نام کیم جه‌ها (جی چانگ ووک) کارمند یک شرکت امنیتی ست که بر اثر اتفاقاتی تبدیل به یک فرد فراری و بدبین شده تا اینکه شانسی دوباره به او عطا میشه تا بادیگارد فرزند رئیس‌جمهور شود او با این نقش که با هنرمند پرتوان ایم یونا قرار داشت به محبوبیت خود افزود.

سریال های جی چانگ ووک

سریال های جی چانگ ووک

پسران فوق العاده من(۲۰۰۹)
قهرمان(۲۰۱۰-۲۰۰۹)
جنگجو بک سون دو(۲۰۱۱)
کی۲(۲۰۱۴-۲۰۱۳)
هیلر(۲۰۱۵-۲۰۱۴)
ملکه کی(۲۰۱۶)
هفت بوسه اول(۲۰۱۷-۲۰۱۶)
شریک مشکوک(۲۰۱۷)
به آرومی ذوبم کن(۲۰۱۹)

جی چانگ ووک در k2

جی چانگ ووک در k2

5/5 ( 3 نظر )


منبع : چهره های سینمایی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید