تبریک مجلس برای حضور مقتدرانه تیم ملی والیبال کشورمان در لیگ جهانی

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی بیانیه تبریک حدود 200 نماینده مجلس در حمایت از پیروزی مقتدرانه تیم ملی والیبال در لیگ جهانی و صدرنشینی را قرائت کرد.

تبریک مجلس برای حضور مقتدرانه تیم ملی والیبال کشورمان در لیگ جهانی - Congratulations of Majles for the strong presence of our national volleyball team in the World League

تبریک مجلس برای حضور مقتدرانه تیم ملی والیبال کشورمان در لیگ جهانی – Congratulations of Majles for the strong presence of our national volleyball team in the World League

به گزارش آسمونی:محمدعلی وکیلی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) بیانیه مذکور را به شرح زیر قرائت کرد:

تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در صدر جدول لیگ ملت‌های والیبال قرار گرفت و موجبات خرسندی و غرور ملت را رقم زد. نمایش زیبای والیبال والیبالیست‌ها همراه با پیروزی مقتدرانه در رویارویی با تیم‌های صاحب‌نام دنیا، نمادی از ارزش و اعتبار ایران عزیز اسلامی را در عرصه ورزش جهان رقم زده که شایسته تقدیر است.

این موفقیت‌ها که در سایه همدلی، کار تیمی و حمایت مردم شرافتمند کشور جمهوری اسلامی ایران به دست آمده ستایش می‌کنیم و امیدواریم در استمرار پیروزی‌های خیره‌کننده تیم ملی والیبال با سربلندی بتواند در آینده جواز حضور در المپیک را هم به دست آورده و ابزار خرسندی هرچه بیشتر ملت فرهیخته کشور جمهوری اسلامی ایران را فراهم سازد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید