لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 3 – 0 روسیه ؛ حریف قدرتمند می طلبیم !

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی والیبال ایران در نهمین مسابقه خود موفق شد در برابر تیم ملی روسیه به پیروزی 3 بر صفر دست یابد تا همچنان با اقتدار در صدر جدول باقی بماند .

ست اول مسابقه با برتری ایران آغاز شد و بلند قامتان ایران هر چه بازی ادامه می یافت بهتر از گذشته می شدند و موفق شدند با امتیاز 8 بر 6 به وقت استراحت فنی اول دست پیدا کنند. در ادامه نیز شاگردان کولاکوویچ قدرتمند ظاهر شدند و همچنان امتیاز ها را یکی پس از دیگری از تیم روسیه می گرفتند تا ایران به امتیاز 21 برسد و تیم روسیه در امتیاز 15 باقی بماند . در نهایت هم این ست با برتری 25 بر 20 به نفع تیم ایران به پایان رسید .

ست دوم ، بخت با تیم ایران یار نبود و تیم روسیه کمی به خود آمده بود و با اقتدار موفق شد به امتیاز 13 برسد در حالی که تیم ملی ایران 5 امتیاز از این تیم عقب بود . همین روند ادامه داشت تا اینکه تیم ایران اختلاف را به دو امتیاز رساند و به عدد 17 رسید .  در ادامه روی باز پس گیری موقعیت ها از تیم روسیه و تیز هوشی سعید معروف و دیگر بازیکنان تیم ایران اختلاف امتیازی جبران شد و حتی تیم ایران 24 بر 23 از تیم روسیه پیش افتاد . در نهایت هم سرویس فوق العاده معروف امتیاز 26 را برای ایران به همراه آورد تا شاگردان کولاکوویچ دومین ست را هم با امتیاز 26 بر 24 پیروز شوند .

ست سوم هم ، ست سرنوشت ساز ایران بود که با اهتمام بازیکنان تیم ملی ایران ، روسیه مغلوب شد . برتری ایران در این ست هم محسوس بود و تیم ایران موفق شده بود تا اختلاف سه امتیازی را با تیم روسیه ایجاد کند . بعد از کسب امتیاز 14 بود که سرمربی روسیه سراسیمه درخواست وقت استراحت کرد تا مانع از شکست تیمش در این مسابقه شود و این وقت استراحت مثمر ثمر واقع شد و چندین امتیاز متوالی برای تیم روسیه پدید آمد اما در نهایت تیم ایران با امتیاز 25 بر 23 موفق شد از سد روسیه بگذرد تا همچنان به جز باخت در برابر برزیل ، نتیجه دیگری را از دست نداده باشد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید