کوپا آمه ریکا ؛ آرژانتین 0 – 2 کلمبیا ؛ اولین چالش سخت کی روش با پیروزی در برابر مسی !

راجر مارتینس - Roger Martinez

راجر مارتینس – Roger Martinez

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم آرژانتین و کلمبیا در مرحله گروهی کوپا آمریکا برگزار شد که طی آن شاگردان کی روش موفق شدند تیم آرژانتین را شکست داده و اولین پیروزی خود را در این رقابت ها کسب کنند .

در این بازی که تیم آرژانتین پر اشتباه ظاهر شدند ، تیم کلمبیا می توانست در همان نیمه اول حداقل دو گل را توسط فالکائو و مارتینز به گل برسند که این اتفاق نیافتاد . مسی و یارانش نیز ، با توجه به خط دفاع و چینش بازیکنان توسط کی روش توان عبور از آنها را نداشتند نتوانستند خطر خاصی را بر روی دروازه تیم کلمبیا ایجاد کنند تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد .

در نیمه دوم روی یکی از موقعیت ها در دقیقه 65 ، لیونل مسی می توانست دروازه اوسپینا را روی ریباند تبدیل به گل کند که موفق نشد تا ضربه سرش را وارد دروازه کند و با اختلافی اندک از کنار دروازه توپ به بیرون رفت . در نهایت در دقیقه 71 تیم کلمبیا به گل اول خود دست یافت . روی پاس عالی خامس رودریگز ، توپ به راجر مارتینز رسید و این بازیکن با یک حرکت در عرض عالی توپ را وارد دروازه آرمانی ، گلر تیم آرژانتین ، کرد .

در ادامه نیز شاگردان کی روش مسمم تر ظاهر شدند و تیم آرژانتین هر چه زد به در بسته خود و واکنش های اوسپینا مانع از باز شدن دروازه تیمش شد تا اینکه در دقیقه 86 دوان زاپاتا کار را یک سره کرد . مهاجم تیم آتلانتای ایتالیا که فصل بسیار خوبی را در این تیم سپری کرد و آمار فوق العاده ای از خودش به جای گذاشت موفق شد تا با قطع توپ ارسالی توسط جفرسون ، دروازه آرژانتین را باز کند تا دومین گل این بازی به ثمر برسد و شاگردان اسکالونی در اولین بازی خود در کوپا آمریکا مغلوب شوند .

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید