کره جنوبی 1 – 1 ایران ؛ همچنان شکست ناپذیر در برابر کره جنوبی

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی فوتبال کشورمان امروز از ساعت 15:30 دقیقه در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف کره جنوبی رفت که طی آن بازی با تساوی به اتمام رسید .

در دومین تجربه مربی گری ویلموتس بر روی نیمکت ایران ، فاز هجومی تیم ملی نسبت به زمان کارلوس کی روش تغییر بسیار مشهودی داشت و زهر دار تر بود اما در بخش دفاع قضیه دقیقا برعکس رخ می نمود .

بازی در نیمه اول با چندین حمله از تیم ملی و حملات پیاپی تیم کره جنوبی دنبال شد اما در نهایت صفر صفر به پایان رسید . موقعیت های تیم کره جنوبی بسیار خطرناک بود تا حدی که روی یکی از همین ضربات می رفت که دروازه علیرضا بیرانوند روی والی تماشایی بازیکن کره جنوبی باز شود اما تیرک افقی دروازه مانع از باز گشایی دروازه شد .

در نیمه دوم اما ، تیم کره جنوبی بالاخره زهر خودش را ریخت . در دقیقه 58 بود که روی اشتباه خط مدافعین تیم ایران ، توپ به هوانگ اوی جو رسید و این بازیکن با یک ضربه چیپ تماشایی موفق شد تا دروازه ایران را باز کند . با باز شدن دروازه ایران ورزشگاه غرق در شادی شد تا بالاخره بعد از چندین سال ، تیم کره جنوبی در آستانه پیروزی در برابر تیم ایران قرار بگیرد .

اما تنها 4 دقیقه بعد ، همان آش و همان کاسه تکرار شد ! روی ارسال کرنر رامین رضاییان از سمت راست دروازه کره جنوبی ، توپ در شلوغی محوطه جریمه با برخورد به کیم یونگ وون وارد دروازه خودی شد تا تیم ایران همچنان روند نباختن های خود را در برابر تیم کره جنوبی حفظ کند .

در نهایت بازی با نتیجه 1 بر 1 به اتمام رسید تا در کارنامه ویلموتس یک برد و یک تساوی و همچنین ارتقای قابلیت حمله و فاز هجومی تیم حک شود .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید