لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 3 – 0 ژاپن ؛ ادامه روند شگفت انگیز این بار در برابر صاحب خانه

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی والیبال کشورمان امروز ( یکشنبه ) از ساعت 14:30 دقیقه به مصاف تیم ژاپن رفت که طی آن موفق شد با نتیجه 3 بر صفر پیروز این میدان شود .

در آخرین بازی این هفته لیگ ملت های والیبال ، تیم ملی کشورمان به مصاف تیم ژاپن رفت که بازی با اقتدار به سود تیم ملی به پایان رسید . در ست اول مسابقه تیم ایران بازی را طوفانی آغاز کرد و خیلی عالی همانند بازی های گذشته خود پیش رفت . عدم حضور موسوی و غفور در این مسابقه اصلا احساس نشد و حضور بازیکنان جوانی چون یلی و مجرد جای آنها را به عالی ترین شیوه ممکن پر کرده بودند . در نهایت ست اول را با نتیجه 25 بر 22 تیم ایران به پیروزی رسید .

در ست دوم نیز تیم ژاپن تمام تلاش خود را برای بدست آوردن یک ست انجام داد . نیشیدا بازیکن تیم ژاپن در این مسابقه بسیار جنگنده ظاهر شد و از اکثر موقعیت های پیش آمده برای امتیاز گیری استفاده کرد و امتیازات متعددی را برای تیمش به ارمغان آورد ولی در نهایت تیم ایران این ست را با نتیجه 25 بر 21 به سود خود به اتمام رساند .

در ست سوم هم تیم ایران برای اتمام کار پا به میدان گذاشت و با اجرای یک بازی عالی موفق شد در نهایت با نتیجه 25 بر 19 تیم ژاپن را در سه ست متوالی شکست دهد تا به روند پیروزی های خود ادامه دهد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید