لیگ ملت های والیبال ؛ ایران 3 – 1 آرژانتین ؛ فراموشی شکست با بردی دلچسب

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی والیبال ایران از ساعت 10:40 دقیقه امروز به مصاف تیم آرژانتین رفت که طی آن موفق شد با نتیجه 3 بر 1 این تیم را شکست دهد .

در ست اول تیم ایران موفق شد با عملکرد بازیکنان خود با یک نمایش بی نقص تیم آرژانتین را با نتیجه 25 بر 19 شکست دهد و قدرت خود را به رخ همگان بکشد .

در ست دوم اما ، آرژانتینی ها به بازی برگشتند و یک عملکرد بهتر موفق شدند این ست را 20 بر 25 به نفع خود به اتمام برساند . در طی این ست تیم آرژانتین چندین بار پیش افتاد اما تیم ایران به بازی برگشت و گهگاهی هم پیش افتاد اما نتوانست نتیجه را نگه دارد و این ست را واگذار کرد .

اما ست سوم هم با نمایش درخشان بچه های ایرانی همراه شد . در این ست بازی پایاپای هر دو تیم به نمایش گذاشته شد و هر امتیازی که برای تیمی بدست میامد تیم دیگر امتیاز را برای تیمش به همراه می آورد و نتیجه را بر میگرداند . اما در نهایت تیم ایران موفق شد با برتری در انتهای ست ، ست را با نتیجه 25 بر 22 به اتمام برساند .

ست چهارم نیز با برتری تیم ایران به اتمام رسید . تیم آرژانتین برای به تساوی کشیدن ست های مسابقه و کشاندن بازی به ست پنجم به میدان آمد اما تیم ایران به هیچ وجه اجازه باخت در این ست را نداد و به زیبایی این ست را نیز با پیروزی به اتمام رساند و با نتیجه 34 بر 32 پیروز این مسابقه شد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید