معرفي برندگان طراحي سال 2019 توسط شركت اپل

شرکت اپل را می توان به صراحت غول صنعت فناوری جهان دانست که به تولید انواع دستگاه های دیجیتالی پرداخته و تنها در بخش خاصی فعالیت نمی کند تا به طرفداران مخاطبان خود ارائه دهد.

به گزارش وب سایت آسمونی، كنفرانس WWDC سال 2019 به گونه ديگري شروع شد و اپ ها و بازي هاي طراحي شده به عنوان برندگان جوايز طراحي 2019 معرفي شدند. براساس يك سنت ديرينه شركت اپل طي كنفرانس WWWDC سال 2019، اپ ها و بازي هاي طراحي شده را تحت عنوان برندگان طراحي سال 2019 به مردم معرفي كرد.

سه عامل مهم، فناوري به كار گرفته شده ، نوآوري و خلاقيت و طراحي بصري سه عامل مهم براي معرفي جوايز طراحي سال 2019 بودند. البته توجه و توسعه فناوري هاي جديد از ديدگاه هيئت مديره شركت اپل اهميت به سزايي دارد.

جوايز شركت اپل براي برندگان طراحي سال 2019

  • نسخه 512 گيگا بايتي آيفون XS
  • ايرپاد نسخه 512 گيگابايتي آيپد پرو 9/12 اينچي
  • اپل پنسل
  • اپل تي وي 4K، 64 گيگابايتي
  • اپل واچ سري 4
  • جديدترين نسخه مك پرو
  • جديدترين نسخه آيمك پرو

قراردادن بازي ها و اپ ها در اولين صفحه و هم چنين صفحات پر بازديد امتياز ديگري بود كه شركت اپل براي برندگان مدنظر گرفت.

برندگان طراحي سال 2019

Ordia

يك بازي سراسر هيجان و اكشن است كه قلب شما را به تپش وا مي دارد. شما در اين بازي، مي پريد، مي جهيد، مي چسبيد، و هر كاري را انجام مي دهيد تا تمام موجودات را به نقاط امن هدايت كنيد. 30 مرحله شگف انگيز و چالش برانگيز داريد كه فقط از طريق ساعت ها بازي بدست مي آوريد.

Flow by Moleskine

دقيقا مثل دفترچه يادداشت Moleskine  طراحي شده و گيمر آيفون و آيپد مي تواند طراحي و ترسيم كرده و يادداشت برداري مي كند.

در اين بازي، گيمر با انواع كاغذ، رنگ و طرح ها آشنا شده و رنگ آميزي مي كند. سازگاري اپل پنسل به كاربر حس نقاشي كردن را روي كاغذ به او منتقل مي كند.

The Gardens Between

يك بازي و پازل تك نفره است كه حافظه، دوستي و زمان مهم ترين عوامل آن به شمار مي روند.

دو كاراكتر بنام آرينا و فرنت در جزيره زيبا و دورافتاده اي زندگي مي كنند كه همه موجودات آن براي رهايي از روزمرگي به آن جا پناه آورده اند. در اين بازي كاملا احساسي، اين دو خاطرات مهم را حفظ كرده و خاطرات بد را رها كرده و دوستي خود را حفظ مي كنند.

Asphalt 9 Legends

با ماشين هاي دوست داشتني، لامبورگيني، فراري، پورشه وW motors بازي مي كنيد. ماشين مورد علاقه خودتان را انتخاب كرد و در جاده هاي دنيا بدون محدويت ماشين سواري كنيد.

Pixelmator Pro

يك بازي نقاشي است كه نقاش مي تواند از رنگ هاي زيبايي استفاده كند و در نسخه دسكتاپ ارائه شده اند. تم هاي بسيار زيبايي  نيز در بازي وجود دارد و همه قابليت هاي نرم افزار Paintهم به آن اضافه شده اند.

امكان استفاده از تصاوير raw، هوش مصنوعي و طراحي منحصر به فرد باعث شده تا كاربر آيپد تجربه منحصر به فرد داشته باشد.

ELOH

يك بازي پازلي بوده كه به وسيله آن به آرامش دست مي يابيد و اين بازي ساخته Old Man’s Journey است كه برنده جايزه طراحي شده است.

Butterfly iQ – Ultrasound

سونوگرافي بدن در بازي به تصوير كشيده شده است.

18 نمونه بدن با قابليت لمس كه در دستگاه هاي آيفون و آيپد استفاده مي شود. شما مي توانيد تصاوير بدن را بازنگري كرده و آن ها را بازسازي كنيد.

Thumper: Pocket Edition

شما در نقش يك سوسك ظاهر مي شويد كه بيش از اندازه سرعت دارد. جلو مي رويد و از خطرات در امان مي مانيد.

HomeCourt – The Basketball App

بسكتبال نوين است. در زمينه ورزش تحولي عظيم محسوب مي شود. شما با دوربين مي توانيد همه پرتاب و حركات خودتان را رصد كرده و با فعاليت بيشتر و درست بهينه كنيد.

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : 9to5mac

نظر خودتان را ارسال کنید