ایران 5 – 0 سوریه ؛ اولین حضور ویلموتس با برد همراه شد

دیدار ایران در برابر سوریه - Iran VS Syria Match

دیدار ایران در برابر سوریه – Iran VS Syria Match

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ملی ایران در اولین حضور مارک ویلموتس بر روی نیمکت ایران موفق شد تیم سوریه را با 5 گل بدرقه کند تا سرمربی جدید تیم ملی عیار بازیکنان تیم ملی را محک بزند .

بازی همانند انتظار دست بازیکنان تیم ملی ایران بود و این مهاجمین ایران بودند که حملات متعددی را بر روی دروازه تیم سوریه پدید می آوردند . روی یکی از همین حملات تیم ایران در دقیقه 30 روی حرکت اتفاقی انصاری فرد و برخورد توپ به پای او ، علیرضا جهانبخش صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق و نرم به توپ ، دروازه سوریه را برای بار اول باز کرد .

در ادامه نوبت درخشش مهدی طارمی بود . این بازیکن هنوز چند دقیقه از گل اول نگذشته موفق شد برای دومین بار دروازه تیم سوریه را باز کند . کریم انصاری فرد روی حرکت زیبا و پاس بی نظیر پشت پا برای مهدی طارمی ، این بازیکن را با دروازه بان سوریه تنها گذاشت تا این بازیکن با عبور از دروازه بان سوریه بتواند گل دوم را به ثمر برساند .

در نیمه دوم هم شاگردان ویلموتس باز هم درخشان ظاهر شدند و باز هم نوبت به گلزنی مهدی طارمی رسید . روی زیباترین گل بازی ، در دقیقه 57 ، وحید امیری با ارسال توپ به درون محوطه موقعیت گلزنی را برای هم تیمی هایش فراهم کرد اما تلاش اول برای زدن برگردان کار ساز نبود و بازیکن تیم سوریه توپ را به طور ناقص دور کرد تا اینبار مهدی طارمی با ضربه قیچی برگردان تماشایی توپ را وارد دروازه کند .

تیم ایران که از برد خودش در این مسابقه کاملا مطمئن بود برای به ثمر رساندن گل های بیشتر جلو کشید تا تماشاگران را راضی تر از گذشته کنند و چه کسی بهتر از مهدی طارمی برای تکمیل هت تریک خودش در این مسابقه جذاب !

در دقیقه 77 ، روی ارسال کرنر توسط احسان حاج صفی ، مهدی ترابی با ضربه سری بسیار عالی موفق شد گل سوم خودش را به ثمر برساند و در اولین دیدار زیر نظر ویلموتس ، درخشان ظاهر شود .

گل آخر بازی را هم بازیکن جوان تیم استقلال اللهیار صیادمنش به ثمر رساند . روی ارسال احسان حاج صفی به تیر اول ، صیادمنش موفق شد با ضربه سر اولین گل خود را برای رده بزرگسالان تیم ملی به ثمر برساند .

در نهایت تیم ملی موفق شد با نتیجه 5 بر صفر تیم سوریه را در هم بشکند تا اولین مسابقه زیر نظر ویلموتس با برتری پر گل به اتمام برسد .

0/5 ( 0 نظر )


منبع : آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید