ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام لاتاری آمریکا کلیک کنید !

مصرف مشروبات الکلی در جام جهانی باشگاه‌ها در قطر آزاد اعلام شد

کشور قطر قبل از میزبانی رقابت‌های فوتبالی بزرگ، یک قانون جنجالی را به تصویب رساند.

مصرف مشروبات الکلی در جام جهانی باشگاه‌ها در قطر آزاد اعلام شد - Alcoholic beverages were free at Club World Cup in Qatar

مصرف مشروبات الکلی در جام جهانی باشگاه‌ها در قطر آزاد اعلام شد – Alcoholic beverages were free at Club World Cup in Qatar

به گزارش آسمونی:به نقل از السبق، قطر میزبانی جام جهانی باشگاهی در سال‌های 2019 و 2020 را بر عهده گرفته و بعد از آن هم جام جهانی 2022 را میزبانی خواهد کرد.

مسئولان برگزاری این رقابت‌ها خیال هواداران لیورپول را راحت کردند تا جایی که اعلام کردند که آنها می‌توانند به هنگام ورود به این کشور برای همراهی تیم‌شان در جام جهانی باشگاهی از مشروبات الکلی استفاده کنند.

الذواذی، مسئول برگزاری جام جهانی باشگاهی، اظهار کرد: خوشبختانه میزبانی جام جهانی باشگاهی در دو دوره پیاپی 2019 و 2020 را به دست آورده‌ایم. این بهترین فرصت برای ماست تا خود را آماده میزبانی جام جهانی کنیم. این رقابت‌ها همچنین فرصتی است تا یاد بگیریم که چگونه خود را آماده برخورد با افرادی کنیم که از مشروبات الکلی استفاده می‌کنند.

او درباره این سوال که آیا قطر اجازه نوشیدن مشروبات الکلی را می‌دهد، گفت: این سوال را بارها جواب داده‌ایم. بله. به افرادی که از مشروبات الکلی استفاده می‌کنند اجازه ورود داده خواهد شد و مشکلی با کسی در این زمینه نداریم. هر هواداری می‌تواند که در این دوره از این رقابت‌ها لذت ببرد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید